Skocz do zawartości

Alpine 3558 ile mozna za nia zaplacic


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z drugiej strony warto bo system dostal skrzydel a to bezcenne

 

to zobacz na to z innej strony - ile klocków masz nie odkrytych, których cena może być niższa, a może to być jeszcze lepsze http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Car audio jest jak puzzle z 20000 kawałków - kiedyś się je ułoży :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony warto bo system dostal skrzydel a to bezcenne

A nie przeraża Ciebie ten totalny brak mocy (tylko 4 x 40 Wat) ?

Toż Twoje radio na panelu ma więcej napisane :) .

Ja co prawda od niedawna używam podobnego antyku o takiej samej mocy ale jakoś nie lubie głośno słuchać muzyki w aucie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanders... moje zdanie nt 3558: fajny piec, ale... bo rzadki a nie koniecznie dlatego ze granie jest najwyższych lotów. Co nie znaczy ze gra żle. Po prostu jest to bardziej coś dla zapaleńców/kolekcjonerów alpiny. Za 1000-1500zł to ja zdecydowanie wolałbym uderzyć w coś innego.

 

Zeszły rok stał u mnie pod szyldem oldschooli. Całkiem dużo sie tego przewinęło... AudioArty, gienki i pare innych mniej znanych wynalazków. Z kasą było bardzo krucho a auto musiało grać. A 3558 zagościła u mnie tylko dlatego że była... najtańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Car audio jest jak puzzle z 20000 kawałków - kiedyś się je ułoży :hyhy:

 

 

Życia nie starczy http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

ile klocków masz nie odkrytych, których cena może być niższa, a może to być jeszcze lepsze :hyhy:

 

 

Z pewnoscią takie istnieją :cwaniak:

 

 

A nie przeraża Ciebie ten totalny brak mocy (tylko 4 x 40 Wat) ? :hyhy:

 

 

Staram sie dojrzec :cwaniak:

 

Toż Twoje radio na panelu ma więcej napisane :cwaniak: .

 

 

Nie prawda moje radio ma 0 wat RMS :hyhy:

 

Ja co prawda od niedawna używam podobnego antyku o takiej samej mocy ale jakoś nie lubie głośno słuchać muzyki w aucie :hyhy: .

 

Moj problem ze czasem lubie

 

 

Sanders... moje zdanie nt 3558: fajny piec, ale... bo rzadki a nie koniecznie dlatego ze granie jest najwyższych lotów. Co nie znaczy ze gra żle. Po prostu jest to bardziej coś dla zapaleńców/kolekcjonerów alpiny. Za 1000-1500zł to ja zdecydowanie wolałbym uderzyć w coś innego.

 

Zeszły rok stał u mnie pod szyldem oldschooli. Całkiem dużo sie tego przewinęło... AudioArty, gienki i pare innych mniej znanych wynalazków. Z kasą było bardzo krucho a auto musiało grać. A 3558 zagościła u mnie tylko dlatego że była... najtańsza.

 

 

Wasze rady biore jak najbardziej powaznie bo sluchaliscie wiecej klockow niz ja , ja tylko moge opisac swoje wrazenia z odsluchu tej alpinki pod moim konkretnie system,em i na moje ucho.... a podobalo mi sie i to bardzo ale macie w sumie racje 1000-1500zł za to mozna juz wybierac wsrod oldow wysokich lotow wiec chyba narazie nie bede szalec ale zmiana pieca jest juz konieczna bo sobie nie radzi tylko teraz trzeba troche kasy uzbierac , pojezdzic i posluchac , popodpinac pokombinowac i cos wybrac , pospiechu nie ma ma byc dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana pieca jest juz konieczna bo sobie nie radzi tylko teraz trzeba troche kasy uzbierac , pojezdzic i posluchac , popodpinac pokombinowac i cos wybrac , pospiechu nie ma ma byc dobrze

 

dokładnie, mimo że "czas Cię goni" lepiej kupować na chłodno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...