Skocz do zawartości

Intertechnik W170/4


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, słyszał ktoś ten twór ?

Ponoć jest to klon czeskich Arn 5684 , niestety ani jednych ani drugich nie miałem okazji słyszeć.

Może ktoś miał z nimi styczność i napisze czy jest to coś warte, czy od razu sobie darować

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam leżakujące ARN 5684... słuchałem ale tylko jednej sztuki i to jakąś godzinę pod samym radiem.

Wooferek to generalnie budżetowa robota, ale nie jest zły.

Grał miękko i schodził nisko... dużo niżej niż Helix DB. Przy końcu skali na radiu trząsł mi konkretnie lusterkiem bocznym :hyhy: ale widać było, że kończyła się kontrola.

Pod wzmacniaczem pewnie zagrałoby to dużo lepiej.

Mimo wszystko na pewno lepsza opcja niż tanie budżetówki typu helix czy podobne wynalazki... Aha średnie tony krzyczą przy końcu pasma - zwrotka obowiązkowo 2 rząd i jest ok.

Kosz jest trochę szerszy niż w standardowych wooferkach i może nie chcieć wejść w normalne dystanse.

Ogólnie głośnik jest solidnie wykonany.

 

Za tydzień w domu będę to może przetestuje obie sztuki pod wzmacniaczem i zdam relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień w domu będę to może przetestuje obie sztuki pod wzmacniaczem i zdam relację.

 

będę czekać z niecierpliwością :hyhy:

Miały by zastąpić w jednym aucie standardowe "szajsy", znając życie osadzone w plastikowym koszu ( czyli pseudo dystansie http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif )

Ciekaw jestem mimo wszystko jak się mają tak naprawdę te ARN do tych od IT ... hmmm ...

 

Aha średnie tony krzyczą przy końcu pasma - zwrotka obowiązkowo 2 rząd i jest ok.

 

zobaczymy co tam się uda wymodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstrukcja tych głośników jest podobna do ProA Simplex 16 itp(eton pro 160, helix h206), więc może to przyjemnie zagrać z małym apetytem na moc.

 

Mylisz go z CKS165, niegdyś hit forumowy. Mam taką jedną pare do dziś jako "dyżurne". I rzeczywiście bardzo fajne wooferki.

Natomiast 170/4 to nic specjalnego, i pomijam juz ze to jest głośnik przeznaczony do HA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz go z CKS165, niegdyś hit forumowy. Mam taką jedną pare do dziś jako "dyżurne". I rzeczywiście bardzo fajne wooferki.

 

na bank, szczególnie pod wzmacniaczem.

Nie mniej chodzi mi o zmianę seryjnych wooferów pod końcówkę mocy z radia niestety i one odpadają ... ( przy okazji cenowo także )

 

Natomiast 170/4 to nic specjalnego, i pomijam juz ze to jest głośnik przeznaczony do HA.

 

ale będzie to chyba lepsze niż seryjne noname-y http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Co do HA - jest 4 ohm jest ok :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do HA - jest 4 ohm jest ok

 

Impendancja to nie wszystko. Głośniki CA są tak projektowane aby dobrze grały w dużych pojemnościach, czyli 20-30L i więcej, bo tyle maja przeciętne drzwi.

 

Jak wstawisz taka 16tke domową, która jest projektowana pod granie w kompaktowych kolumnach to z tego Ci wyjdą flaki z olejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wstawisz taka 16tke domową, która jest projektowana pod granie w kompaktowych kolumnach to z tego Ci wyjdą flaki z olejem.

 

za 40 zł można spróbować http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

poza tym parametry nie wskazują na małą zabudowę :rotfl:

 

Chyba że polecisz coś innego ciekawego za 50 zł co by sensownie zagrało pod samą końcówka z radia ?

Tylko bez buszmenów, alpierdów i itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...