Skocz do zawartości

Pardubice Relax Meeting - dB Drag u braci czechów


Rekomendowane odpowiedzi

Do wszystkich ciśnieniowców temat do przemyślenia.

Dostaliśmy właśnie info od kolegów z południa, że chcieli by nas zaprosić na swój turniej.

Załączam linka do stronki gdzie można trochę poczytać na temat imprezy:

http://translate.google.pl/translate?hl ... ting.cz%2F

Podczas eventu mają się odbyć turnieje:

dB Drag Racing

Bass Race

EMMA

oraz dla miłośników tuningu również AZ Pneu Tuning Cup oraz Relax Cup

Z tego co się dowiedziałem wpisowe na turniej ma być 15€. Jako, że najprawdopodobniej sędzia z PL (czyli moja skromna osoba) będę sędzią głównym na tym turnieju, prowadzę rozmowy z Wayne'm Harrisem by turniej dostał rangę x3 .

Turnieje mają się odbyć w pierwszą sobotę lipca czyli 03.07.2010.

Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy w sprawie poprowadzenia wspólnej imprezy nadal trwają więc czekamy na ostateczną decyzję.

Nie mniej jednak nawet jeżeli nie uda się zorganizować x3 punktowego turnieju w dalszym ciągu nic nie stoi na przeszkodzie by wybrać się do naszych południowych kolegów by wykraść im kilka garnków. Impreza już ma rangę x2 więc również trochę punktów do zdobycia do klasyfikacji generalnej. Przypominam, że zawodnicy, którzy wystartowali chociaż raz w PL na turnieju organizacji dBDRA mogą startować na dowolnych imprezach za granicą i zdobywać punkty na swoje polskie konto :hyhy: - WAŻNE BY PODAĆ DOKŁADNIE TEN SAM NICK ZAWODNIKA POD KTÓRYM WYSTARTOWALIŚCIE W PL.

Dla wszystkich zawodników z południa oznacza to, że śmiało mogą podglądać na http://www.dbdrag.com/temp/eventschedule.asp?ListMethod=1 co się dzieje w Czechach, na Słowacji bądź innych krajach Europy i tam walczyć o punkty. Jeżeli chodzi Pardubice to koledzy ze Śląska mają dużo bliżej niż do Warszawy czy do Radomia więc powinniście zwartym szeregiem zrobić szturm na pepików ich garnki, dziewczyny oraz oczywiście PIWO

 

[ Dodano: 2010-05-24, 19:35 ]

Dzisiaj dostaliśmy oficjalne potwierdzenie, że będziemy organizowali wspólnie imprezę w Pardubicach. Czekamy na potwierdzenie z USA by impreza została podniesiona do rangi x3. Myślę, że to ściągnie wszystkich poważnych graczy z całych Czech, a liczę na to, że dopiszą i nasi Polscy zawodnicy.

W tym momencie dogadujemy szczegóły opłat i noclegów na tej imprezie.

Na wstępie dowiedzieliśmy się, że podczas tej imprezy odbędą się wszystkie rodzaje turniejów związanych z motoryzacją jakie są rozgrywane na terenie Czech. Samo wydarzenie rozpocznie się już w piątek 2 lipca i potrwa do niedzieli. Wszystkie pomiary w turniejach dBDRA odbędą się w sobotę 3 lipca. Będzie możliwość nocowania w namiotach lub samochodach bez dodatkowych kosztów. Hotel w pobliżu imprezy liczy sobie ok. 30-38€ za noc za osobę.

Co do opłat na miejscu trwają negocjacje o dobre zniżki dla przyjezdnych Polaków. Jak otrzymam odpowiedź dam znać co udało się wynegocjować.

A już teraz zbieramy chętnych na "złojenie tyłków czechom" i to na ich podwórku. Zajrzyjcie również na stronkę www.dbdrag.com gdzie można zobaczyć jak plasują się wyniki naszych południowych braci by wiedzieć na co się nastawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja ze swojej strony przypominam tylko, że to będzie ostatnia okazja do tego, żeby wystartować w turnieju x3 gdyż w Polsce kolejny taki turniej będzie dopiero przy okazji mistrzostw Polski. Przypominam, żeby rejestrować się na stronie www.dbdrag.pl ta turniej bo to pozwoli nam na zniżki przy wjeździe i przy startach w turniejach.

Jednocześnie temat dla wszystkich tych, którzy chcą jechać jako widzowie - wstawcie sobie skrzyneczkę w bagażnik i startujcie w Bass Race, bo zawsze jest szansa wykraść jakieś puchary i stanąć na czeskim podium. A chyba każdy wie, że czeskie dziewczyny lubią facetów z dużymi pucharami :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakieś propozycje gdzie sie wszyscy spotkamy , o której godzinie. I konkretnie kto jedzie.

 

no to czekam na rejestracje zainteresowanych. Jak będę miał oficjalnie zarejestrowane auto to będziemy mogli domówić szczegóły wspólnego wyjazdu. Dopóki nie mam rezerwacji od nikogo nie ma co planować.

Jeszcze raz chcę zachęcić wszystkich tych, którzy chcieliby się przejechać nawet na rekonesans do startu w turnieju Bass Race, w którym każdy ma szanse wygrać. Auto, które wjeżdża na turniej dostaje zniżkę na wjazd na imprezę ( 15€ za auto z całą załogą). Jeżeli przyjeżdżacie tylko jako widzowie wtedy każdy musi zapłacić za bilet wstępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sądzę, że powinniśmy wybić około 15 ale z Wawy, po drodze zgarniamy Łódź i Bełchatów i brniemy dalej w stronę Wrocławia ( kto jest na trasie to mówić to będziecie się przyłączać do kolumny)

Potem gdzieś za Wrockiem możemy połączyć się z ekipą ze Śląska i Poznania i dalej już razem uderzamy na Pardubice.

Chwilowo zarejestrowani zawodnicy to:

Marcin Małkowski - Octavia

Joachim Szyszka - Marbella

Marcin Mystkowski - Clio

.... czekam na resztę Democar, Hifonics, dB Max, Krzysiu RF, zjednoczona ekipa Mayday'a, koledzy Gierszewscy z Wrocławia (nasza elita narodowa :super: ) oraz wszyscy inni, którzy mają blisko i chcieli by wystartować.

 

Dostaliśmy informacje na temat możliwości noclegu w Pardubicach. Możliwe jest wynajęcie pokoju hotelowego cena 30-38€ za osobę. Czeski sędzia zadeklarował swoją pomoc przy rejestracji miejsc w hotelu, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o informację. Poza tym dostaliśmy potwierdzenie, że będzie też możliwość przenocowania na terenie imprezy na polu namiotowym bądź w samochodzie co jest nieodpłatne.

Wszyscy, którzy przyjadą tam na własną rękę bez wcześniejszej rejestracji u nas na stronie www.dbdrag.pl będą musieli zapłacić regularne stawki za bilety czyli:

12€ - wjazd auta z kierowcą

8€ - każdy dodatkowy pasażer w samochodzie

15€ - start w dowolnym z turniejów dBDRA

Jako, że mamy już bardzo mało czasu proszę o info, kto chciałby jeszcze pojechać bo do końca tego tygodnia chciałbym zamknąć listę i wysłać do Czech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym hotelem rewelki to nie ma za tyle to jest tam pelno 4* i 5* 3 gwiazdy damy rade na miejscu za polowe tego ogarnac :cwaniak:

 

ja nie wiem ile * ma ten hotel, który oni proponują?? Jedyna informacja jaką dostałem to taka, że jest to hotel, który znajduje się najbliżej od imprezy. Jak macie coś ciekawszego bądź tańszego do piszcie może ktoś skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...