Skocz do zawartości

Wyłączenie filtru LPF


Crest
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

posiadam radio Pioneer DEH-4000UB, potrzebuje wyłączyć w nim filtr LPF żeby całe pasmo szło na wzmacniacz. Żebym mógł do wzmaka podłączyć głośniki przednie i suba. Wyczytałem w instrukcji że w radiu jest LPF, ale nie pisze jak i czy w ogóle da się go wyłączyć, wiem że się da ustawiać zakres HPF ale to raczej nie o to chodzi. Macie jakiś pomysł co zrobić z tym fantem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji znalazłem coś takiego:

 

Korzystanie z wyjścia na subwoofer, które mogę włączyć lub wyłączyć, są 3 ustawienia: NORMAL (normalnie) - REV (odwrócone) - OFF (wyłączone). Czy to może być to? Jeżeli to wyłączę to może w tedy pójdzie całe pasmo na wzmaka? Pytam bo sprawdzić dopiero będę mógł w tym tygodniu jak pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wyłączy całkiem wyjścia.

 

Jeśli sterownika subwoofera jest w położeniu Preout: REAR nie można zmieniać ustawień SW Setting 1

 

Na stronie 41 masz opis jak przestawić to wyjście:

1. Wyłączasz radio

2. Przytrzymujesz wciśniętą gałkę głośności, aż pojawią się dodatkowe opcje

3. Obracasz gałką aż znajdziesz opcję S/W Control i ustawiasz je na REAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem teraz w aucie, przestawiłem na PREOUT: REAR i na suba szło całę pasmo, na wzmaku dałem low pass na kanał suba, teraz tylko czekać na poprawę pogody i trzeba ciągnąć kable od głośników w drzwiach do wzmaka :wstyd: Tak więc jeszcze raz dziękuję za tak szybką pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem sprawdzić u siebie, mam deh-p6900ib po przełączeniu na rear nadal mam ustawione odcięcie i poziom na radiu, zmieniam lp na radiu z 80hz na 63 i czuć róznicę. Mnie osobiście wydaje się ze w tym radiu zawsze na sub idzie przycięty dzwięk lp tylk oze mozna ustawić na radiu 125 i przyciąc na wzmaczniaczu.

U mnie od zakupu sp¶żetu ustawiłem odciecie na radiu a na wzmaku dałem całe pasko dotyczace suba. Wzmak mam 4 kanałowy.

Pozdrawiam michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...