Skocz do zawartości

Żale się


terrorsiejem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a nie lepiej znaleźć sobie taką koleżankę:

koleżanka

 

od 40 sekundy daje radę http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Obejrzyjcie do końca

oooo....rzesz Ty...ale "gientka"...tak to się można by było pocieszać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjdzie czas ze bedzie slub za slubem :/

 

"...Złoty pierścionek ,pierdolnoł Bronek z wystawy.

Za ten pierścionek posiedzi Bronek do sprawy.

Taki miedziany,taki dziecinny.

Pierdolnoł Bronek bo myślał że to jest inny..."

 

P.S. Polecam stary Polski dobry film "Uprowadzenie Agaty" :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie bylem a tu tyle osobistych tragedi :hyhy:

Dawno mnie to juz nie spotkalo bo jestem, w dosc dlugim zwiazku ( moze juz nie dlugo jak tak patrze na wzrastajaca tendencje ) ale wiem ze jedynym lekarstwem jest czas , choc sa czasami takie zwiazki ze jednak na drugi dzien jedzie sie zrobic jakas dupke ale w takim przypadku to poprostu nie bylo to.... Facet jak go baba z nienacka zostawi jest jak zbity pies i nawet by mu sie nie dzwignal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi powoli mija zly nastroj

to nie jest kółko wzajemnej adoracji
i tak ma byc !!!! nic gorszego jak lizanie rowa na sile nie ma swoje zdanie ma prawo kazdy wyrazac bez wzgledu na to czy kogos to boli czy nie.

mi kazdy mowi ze jestem glupi i wogole i leje na to http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif jakbym sie mial przejmowac tym to juz dawno bym wisial w lesie na wysokiej sosnie gdzies powieszony hehhe

wracajac do tematu glownego to jebie mnie zoladek :/ obiad jak zjadlem tak za godzine przezemnie przelecial i tera mnie tak napitala ze szok :/ nigdy wiecej wodka bez tlustego podkladu i nigdy wiecej kielbasek z jakiegos straganu :/ pozatym o 2 znow jade pod Wroclaw :/ i jak tu nie pic ??? :wstyd::zdegustowany::zdegustowany::]:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołącze,bo mi się sypnął właśnie 3 letni związek kilka dni po rocznicy.. Aż człowiek ma ochotę to wszystko j*bnąć..

 

Po co poruszać prywatne tematy na forum, każdy powinien mieć trochę ambicji i godności aby takie sprawy zostawiać dla siebie, lub dzielić się jedynie z najbliższymi. Oficjalne żalenie się na forum grupowym jest oznaką słabości charakteru.... P.S żaden związek nie sypie się bez powodów pewno już dawno się zakończył tylko tego nie zauważyłeś, teraz tylko rozstanie było nieuniknioną formalnością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woolly24, nie zgadzam sie z Toba Po to jest forum, jak komus ma to pomoc to probujmy wspierac :D Ja tam zawsze lubie sobie o dupach i zwiazkach pogadac :D Szczegolnie przy flaszce :/

 

A kto nielubi... :D

:D:]:] Łapię smaka,trzeba coś wypić pod te żale :oczami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...