Skocz do zawartości

Żale się


terrorsiejem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

terrorsiejem, z racji mojego wieku i tego że ponad 20lat już siedzę w "temacie" ... napiszę tak ... będziesz się z tego "potem" jeszcze śmiał !

 

 

PS: "potem" ...dla jednego tydzień , dla drugiego 5 lat ale zawsze to "potem" nadchodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

terrorsiejem, z racji mojego wieku i tego że ponad 20lat już siedzę w "temacie" ... napiszę tak ... będziesz się z tego "potem" jeszcze śmiał !

 

 

PS: "potem" ...dla jednego tydzień , dla drugiego 5 lat ale zawsze to "potem" nadchodzi!

 

Święte słowa. Mnie dawniej inspirowal kawałek WWO - Nie bój się zmiany na lepsze. Teraz wydaje Ci się to bez sensu ale za jakiś czas tak własnie o tym pomyslisz - o zmianie na lepsze. Zawsze powtarzam ze lepiej teraz niż gdy prócz Jej i Jego jest jeszcze Ono. Pewnie nigdy o niej nie zapomnisz ale z czasem wszystko się zatrze. Będzie tylko mglistym wspomnieniem, bardziej obojetnym lub nawet smiesznym. Najgorsze co można zrobić to zamknąć się i łamać. Nie zmuszają się do robienia glupiego wymuszonego banana na twarzy bo to bez sensu, ale wyjdz z domu, spotkaj się z kumplami, ciesz się życiem "kawalera" myśląc ze gdyby nie to, to nie mógłbyś się tak bawić itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie, to mozemy sie umowic na jakies browar czy cos.. Ja bym mogl tez cala litanie pisac na dany temat.. Ale powiem jedno: chlopak nie lam sie !! Minie Ci z czasem.. Ja po ostatnim rozstaniu po 3 latach mialem dola przez jakies 2 tygodnie.. Przez pierwszy tydzien myslalem, ze ocipieje.. Potem wszedlem na Fotke.pl i zaczalem szukac Bol minal szybciej niz myslalem :rotfl: Zmien motto zyciowe na " Przy jednej norze kazdy kot zdechnie" i zaraz zycie jest bardziej kolorowe Tyle odemnie, a mysle ze moge po moich przezyciach naprawde duuuuuzo na dany temat powiedziec.. Mam 24 lata i dokladnie polowe mojego zycia spedzilem w "zwiazkach" od gimnazjum bylem posrany i mialem dupy po 2 lata, po 3 lata.. Zadnej nie zostawilem.. Ehh.. Teraz na nie leje

 

EDIT: Jakby to moja Ola przeczytala, to zakladalbym podobny temat :rotfl::hyhy::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo już wyjebałem wszystkie rzeczy :rotfl:

plan do niej wrócić i po seksie dac jej 5 zł z karteczką że tyle jest dla mnie warta.

gościa nie bije bo dostane wpierdol hehe (może jest mniejszy ale trenuje boks). nie bede sobie robił dodatkowych problemów więc.

dziwie się sobie że tak dobrze się trzymam. jedyny minus że dzisiaj już spaliłem 2 ramy fajek, wczoraj 6 i przejebałem 300 pln na browary..

 

[ Dodano: 2010-05-11, 12:31 ]

dzięki chłopaki za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo laski czasem chyba potrzebuja chama - ale nie dziw sie to normalne - one nie lubia zawsze byc dobrze traktowane....

 

1000% racji, sam to przerabiałem, nieraz jak mi się o niej zdarzy pomyśleć to myślę że byłem za dobry dla niej, jak zerwała ze mną zwiazała się z jakimś cieciem który potem trafił do pudła za złodziejstwo, ale dopóki był na wolności to kasą szastał w przeciwieństwie do mnie. No ale cóż ja uczciwie pracuję i nie stać mnie na wieczne imprezy i balangi... Huj jej w krzyż :wstyd:

 

terrorsiejem głowa do góry, narazie jest ciężko i nie ma się co oszukiwać że będzie łatwo ale jeszcze poznasz laskę 100 razy lepszą od niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terrorsiejem ... czowieku miałem to samo. Byłem z dziewczyna o ktorej pierwszy raz mogłem powiedziec ze naprawde ja kochałem. Troche markotny pochodziłem... zacząłem sie bawic z laskami, pic z kumplami.... pamietaj! znajomi najważniejsi! oni pomogli mi zapomniec, uśmiechać sie wyjebać sie totalnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

terrorsiejem pamiętaj że co wyruchasz to twoje i na stare lata będzie co miło powspominać...

 

Ja też miałem podobną sytłacje...

Byłem z nią 2l w tym czasie raz na bok skoczyła i miesiąc był przerwy...

Prułem z siebie żyły żeby być z nią a ona i tak miała na to wyjebane...

Chodziłem do ostatniej klasy technikum el a żeby się z nią widywać to w nocy robiłem na produkcj w firmie betoniarskiej(była to ciężka i opłacalna robota)a w ciągu dnia spałem może 4-5godzin z przerwami... i tak 9m 3 na chorobie przesiedziałem szkołe skończyłem a jak wruciłem do roboty to i tak mnie wyjeb...

 

 

Później niemogłem znaleźć roboty a dojechać jakoś do niej musiałem to zrobiłem głupote za którą muszę płacić w zł do tej pory jeszcze jakiś czas...

A jak się widywaliśmy 2 dni w tygodniu i razem je spędzaliśmy to już było za mało i znalazła se innego...

Ale nigdy nie powiem że była materjalistką czy inną jakąś tam...

 

Fakt fatktem były też plusy jej odejścia w miesiąc po jej odejściu znalazłem robote...

udało się odłożyć kasę na regenerację pompy wt w aucie...

zawieszenie się poprawiło trochę

Na recon do helona starczyło że o 2 orkach 2500d nie wspomnę

No i jeszcze na nowe fele AC Schnitzera stykło i troszkę z długów wybrnołem...

 

A gdy szykowała się kasa do zarobienia dość spora to bach i czołowe z lublinem(cud że żyje)i plany na zarobek hu... strzelił...

Jak byłem w szpitalu w ciężkim stanie to nawet się niepofatygowała o odwiedziny a niby tak ''kochała''....

 

Morał z tego taki że wszystkie są be delikatnie to ujmując...

Co prawda mam nadzieje że moja była kiedyś zmądrzeje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary miałem to samo też prawie 3 lata... I to w najgorszym momencie, bo jak szedłem na studia, ona z resztą też. Teraz po ponad pół roku stanąłem dopiero na nogi i tak jak Powalla pisał, pukam się teraz w głowę jaki byłem głupi i zaczynam się śmiać z siebie :)

 

Najważniejsze to teraz odśwież kontakty z kumplami, i bawcie się dobrze jakby niegdy nic :/

Możesz coś publicznie umieścić jakieś zdjęcia żeby wiedziała że masz ją gdzieś.

Aha i najważniejsze - nie zrób głupstwa i nie odezwij się czasem do niej. Po prostu olej ją jakby nie istniała i nie odzywaj się w żadnym wypadku ani sam ani na jej jakieś wiadomości.

Taka olewka i obojętność najbardziej ją zaboli.

Mnie po 2 miesiącach milczenia błagała żebym wrócił i że się zmieniła itd... Ale ja już zmądrzałem i jestem z siebie dumny że się nie dałem kolejny raz :/ Ty też będziesz, tylko się trzym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nie łam się. Koledzy dobrze radzą - BAW SIĘ puki możesz, a dupa następna też się znajdzie. Będzie dobrze

 

Na poprawe humoru (może i nie bardzo śmieszny ale za to z morałem :hyhy: )

 

Idzie sobie zając po torach, aż tu nagle przejechał pociąg i obciął mu dupę.

Dupa potoczyła się kilkanaście metrów dalej, na inne tory. Zajączek za nią

pobiegł, schyla się i już ma ja podnieść gdy... przejechał drugi pociąg

i obciął mu głowę.

Jaki z tego morał?

Nigdy nie trać głowy dla głupiej dupy.

(inny morał: Nie lataj za dupą, bo stracisz głowę.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jaaa Przemo, myc magde i zeby i atak na łowy.... ehhhh macie jeszcze te przewage ze nie macie złotego "game over" na palcu :)

 

Z tym znamieniem i masa zobowiazan juz nie tak łątwo pewnie stanac na nogi i zaczac zabawe od nowa :)

 

Tak ze głowy do góry bo macie jeszcze duzo mozliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz teraz to pojechałeś po bandzie ... napisz że mówisz za siebie :|

 

PS: podobno jak głowa siwieje to dupa szaleje :) ....ja się z tym tam utożsamiam :D . Życie jest za krótkie żeby ... dobra dalej nie piszę , bo jeszcze wife doniosą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...