Skocz do zawartości

Żale się


terrorsiejem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie łam się stary - pomyśl, że nic straconego! Będzie następna, lepsza :rotfl: A teraz baw się póki możesz. Domyślam się, że byłeś z nią zżyty ale załamka to najgorsze co teraz możesz zrobić... Weź kumpli, idź na browar, jakiś balet, wyszalej się i korzystaj z życia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz na to z innej strony...teraz do woli bedziesz mogl grzebac przy samochodzie i nikt nie bedzie marudzil :rotfl:

 

heh nie no to w takim razie jestem zachwycony

czemu kur*a nie jestem zły i właśnie nie jade do tego ziomka włozyc mu tego jego gsx-r'a w dupe tylko zakładam temat na forum ? mam nieogar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie daj się ponieść emocjom kolego mnie na 4 dni przed wyjściem z wojska po pijaku trochę pniosło i że tak powiem ręka mi się rozmachała... kolo dostał jednego gongala to niedość że pózniej musiałem mu zęby wstawiać to jeszcze dostałem 3 lata zawiasów... a z drugiej strony znasz przysłowie "zęby nie grzyby... bla bla" dupa głupia więc chyba nie warto... także zastanów się trochę :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie nie łam bedzie dobrze

a tak nawiasem to jeszcze bedzie i tak ze sama sie odezwie i bedzie czegoś chciała to ty wtedy zrób swoje jak ona

ja tak miałem i sie właśnie role odwruciły i czekam na dobrą chwile kiedy:

podejde no niej popatrze jej głęboko w oczy i powiem jak bardzo jej nie nawidze :hyhy::hyhy::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terrorsiejem, mieszkała z Tobą?

 

w grudniu ubiegłego roku też zostawiła mnie dziewczyna.. tylko, że rok z nią byłem, też okropnie przeżywałem.. świata poza nią nie widziałem, cała kasa szła na to żeby 'urozmaicić' ten związek.. rycz nawet był po tym jak mnie zostawiła :rotfl: aż wreszcie zrozumiałem, że nie jest tego warta.. wyrzuć wszystko co masz z nią związane, jeśli masz jakieś jej rzeczy (typu ubrania, etc.) to zapakuj to wszystko i odeślij jej na chatę.. będzie zrozpaczona i tak jak chłopaki piszą - wyjdź z domu i korzystaj z życia ile się da, chodź na imprezy, wstawiaj zdjęcia z laskami na nk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa zrobiła mnie w huja po trzech latach związku.

hah. nie dociera to do mnie.

baby to h*je.

nie wiem czemu zakładam ten temat.

 

Jakiś mądry ktoś kiedyś powiedział- nie smuć się, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że coś nowego się zaczęło

 

Pomyśl, ile rzeczy nie mogłeś robić, będąc z nią (na pewno coś było) i teraz je rób- imprezy, browar, grzebanie przy aucie/CA. Wywal wszystko, co Ci o niej przypomina. I nie rób głupstw (bedzisz później tego żałował). A jeśli już będziesz chciał odstawić jakiś numer, zapytaj kogoś postronnego (np nas :P ) o zdanie.

 

I pamiętaj: trzeba jebać i się nie bać (moderatorze- z racji nieszczęscia, jakie spotkało naszego czlowieka, nie kasuj tego :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glowa do gory bro wiem jak to jest i kazdy z nas vhyba nie.Ja bylem jakies 10lat temu z pewna Kamila i oddawalem sie csalym soba z nocki schodzilem i pomagalem by jej rodzina miala ok bo nie bylo lekko,no coz az powiedziala pas kolego i skrzynka na listy spadla niestety.powiem ci ze do dzis cos do niej czuje ale nie ma mocnych niestety.Wiec nie zalamoj sie bedzie GIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...