Skocz do zawartości

Clarion DXZ788RUSB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No zaskoczę cie nie mam schematu :) budowa jest raczej tak przejrzysta (jeśli chodzi o tor sygnałowy ), ze po wypatroszeniu wszystko widać. A co chciał byś tam zobaczyć?

No nie wiem czy tak negatywnie, w wątku Eclipsa mam dwa wpisy pozytywne tu jeden jedyny jak dotąd negatywny. Co ciekawe ze są tacy, co zapłacą więcej byle nie musieli tu opisywać efektu (mówię tylko o ludziach z tego forum) , nie wiem z czego to wynika, dziwne to i mnie zaskoczyło? :)

 

Co masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak negatywnie, w wątku Eclipsa mam dwa wpisy pozytywne tu jeden jedyny jak dotąd negatywny.

Można to interpretować w taki sposób jak piszesz ale można też w inny. Czy gość z allegro mający 50-80% pozytywnych komentów jest dobrym sprzedającym czy też nie? Myślę, że to miarę trafne porównanie i oddaje mój pogląd w tej kwestii. Dlatego właśnie zapodałem pomysł o spocie i odsłuchach.

Co ciekawe ze są tacy, co zapłacą więcej byle nie musieli tu opisywać efektu (mówię tylko o ludziach z tego forum) , nie wiem z czego to wynika, dziwne to i mnie zaskoczyło? :)

To mnie akurat nie dziwi :D Sam zobacz, że jest całkiem spora, wesoła gromadka, która ukrywa swoją obecnośc na forum, coś jakby wyłażili na scenę i prośili o zgaszenie świateł :) Znajdą się i tacy co słowa nie napiszą o jakichkolwiek kontaktach z Tobą - i masz rację, jeszcze dopłacą żeby o tym nie pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hmm planuje i ja wdepnąć w 788 ale nie na szybka wrzute a na dłuzsza chwile,  jakoś ułożyłem sobie juz system z 958 (ale nie ukrywam,że kusi iPod i to ze jest czarny), jestem z grania zadowolony.

WIekszość opinii o tym clarku z tego co wiem powstała po szybkich wrzutach, ciekawe czy ma szanse chociaż depnąć na pięte 958, w moim przyp sprawa jest troszeczke ułatwiona bo góra jest pasywnie i tam ingerencja jednostki jest zbedna, sądze ze także dół docelowo skonczy pasywnie. 

 

Ciekawi mnie troche ten tor audio, napisz Swest  na PW ile to mniej wiecej wyniesie o ile jeszcze jest opcja i masz checi na kombinacje.


Zeby nie było radio juz mam, moze jutro uda sie wstepnie wrzucic go w deche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...