Skocz do zawartości

Clarion DXZ788RUSB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze to sam sie zastanawialem nad tym clarkiem ale dostalem propozycje kupna nieco drozszego Pioneera DEH-P88RSII, kilka setek wiecej ale mysle ze sie oplacalo jak za 1499zł. Wdzac tego clarka stwierdzilem ze za bardzo plastikowy jest i ten przesowany manipulator tzn ta rameczka wokoł tego wyswietlacza to zbedny gadget.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniany wcześniej Pioneer to wg. mnie dużo lepsze radio pod wieloma względami.

Nowego można kupić za mniej niż 1400zl więc uważam, że Clarion w porównaniu z P88RS ma dużo niższy współczynnik jakości do ceny.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to dziwnie zabrzmi ale Pioneer mnie trochę irytuje bo jest strasznie świecący i to jeszcze na błękitno. Kiedyś miałem model DEH-P80MP. Radyjko bardzo przyjemne tylko ze choinka, jak zresztą każdy Pioneer. Zależy mi by było bardziej stonowane i nie zrzucało się tak w oczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to dziwnie zabrzmi ale Pioneer mnie trochę irytuje bo jest strasznie świecący i to jeszcze na błękitno. Kiedyś miałem model DEH-P80MP. Radyjko bardzo przyjemne tylko ze choinka, jak zresztą każdy Pioneer. Zależy mi by było bardziej stonowane i nie zrzucało się tak w oczy.

to poszukaj jakiegos nakamichi lub clarka z seri drx, czy old alpiny :niepewny: napewno nie zuca sie w oczy ale za to graniem nadrabia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to dziwnie zabrzmi ale Pioneer mnie trochę irytuje bo jest strasznie świecący i to jeszcze na błękitno. Kiedyś miałem model DEH-P80MP. Radyjko bardzo przyjemne tylko ze choinka, jak zresztą każdy Pioneer. Zależy mi by było bardziej stonowane i nie zrzucało się tak w oczy.

Co Ciebie irytuje w deh-p88rs? Ja uważam, że jest to jeden z najładniejszych odtwarzaczy samochodowych i gra na całkiem przyzwoitym poziomie :niepewny:

I tak jak podpucha wspomniał, wyświetlacz można wyłączyć...

 

 

 

http://www.avtozvuk.ua/images/products/DEH-P88RS.jpg

 

http://www.caraudiogiant.co.uk/shop/images/uploads/deh-p88rscag.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem ze jest brzydkie tylko wspomniałem o wyświetlaczu. Tak naprawdę mniejsza o większość. Wydawało mi się ze wyświetlacz w tym pioneer'rze jest koloru niebieskiego. Mój błąd pomyliłem się bo jest biały. Cena tego radyjka tez jest już wyższa od clariona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby naprawde stwierdzic co komu w danym radiu nie pasuje to trzeba przynajmniej przez tydzien z takim radiem w trasy sobie pojezdzic i wszystko wychodzi na jaw. Wiadomo ze pioneer bez automatycznej konfiguracji nie zagra tak jak Nakamichi. W pionku trzeba wlaczyc ta automatyczna korekte zeby sie radyjko fajnie pustawialo zeby sie EQ ustawil i potem mozna juz wedlug siebie dostroic reszte. Jak pamietam ktos tutaj z forum jezdzil na tym pionku przez ponad chyba miesiac i gral pionek nijak dopiero po podlaczeniu mikrofonu do niego ktory jest w zestawie i ustawieniu radio pokazalo co jest grane :) Sam bylem zaskoczony ze to radio cos wyciagnelo z mojego seryjnego naglosnienia. Teraz przyszly czasy an wymiane serii i bede mogl dopiero powiedziec jak sie spisuje na lepszych klockach ale to dopiero w najblizszych tygodniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem ze jest brzydkie tylko wspomniałem o wyświetlaczu. Tak naprawdę mniejsza o większość. Wydawało mi się ze wyświetlacz w tym pioneer'rze jest koloru niebieskiego. Mój błąd pomyliłem się bo jest biały. Cena tego radyjka tez jest już wyższa od clariona.

 

Najniższa cena nowego, bo piszesz, że tylko nowy: 1179zł

 

CLARION DXZ788RUSB

http://www.allegro.pl/item1012789528_clari...ysylka_24h.html

 

Najniższa cena nowego 88rsII: 1169zł

 

NOWY PIONEER DEH-P88RS II

http://www.allegro.pl/item1029558360_nowy_..._najtaniej.html

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam

Co do clarionka, szczerze polecam, ktoś znany na forum kiedyś pisał że na ustawieniach zerowych, z wylaczonymi wszystkimi "polepszaczami" dźwięku gra najbardziej naturalnie w porównaniu do pionka 88r i bodajrze alpinki 9835/9855, dokładnie nie pamiętam modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...