Skocz do zawartości

NOWY SPRZĘCIK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem niedawno 2 suby firmy MAGNAT POWER BULL 3000 link http://www.allegro.pl/item1018528239_magna...a_promocja.html

I mam zamiar obydwa zarzucić do bagażnika tylko szukam do nich wzmacniacza a nie mam za dużo funduszy około 300zł czy dostanę jakiś wzmacniacz co dobrze z nimi zagra ??? Najlepiej jak by to był MAGNATA. Ktoś ma jakieś propozycje ?? Ilu litrową skrzynię musiał bym mieć do tych 2 głośników ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam do nich wzmacniacza a nie mam za dużo funduszy około 300zł czy dostanę jakiś wzmacniacz co dobrze z nimi zagra ???

 

Niestety zle wybralles glosniki :orany: I one nigdy nie zagraja dobrze , gdyby to chociaz byly magnat xpress lub posiadajacy bardzo dobra opinie GMS 250 a power bull to bardzo slaby glosnik

 

Co do wzmaka to szukaj jakiegos 4 kanalowego zeby podlaczyc suby w dwoch mostkach mysle ze zupelnie 2x200wat bridge wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak by to był MAGNATA

A myślisz, że ten magnat jest w czymś lepszy od alpharda, boschmanna i innego chińskiego szajsu?

Parametry T/S tych głośników są tak samo wiarygodne jak w przypadku alpharda.

 

Ja bym zrobił dla sztuki skrzynkę 40l br strojoną na 45hz.

 

Jedyna opcja w twoim przypadku to wzmacniacz czterokanałowy, spięty w 2 mostki. Dobrze, żeby miał też filtry.

 

Polecam Philipsy, DAP600 lub DAP6040, a jak chcesz koniecznie magnata to kup Classic 480, będziesz mieć świetny komplet buczydeł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla,

 

Ja bym sie obawial ze cewka szybko zasmierdzi jak power bulom da sie ponad 300wat probowalem 220wat na mocnym wysterowaniu i zachowywaly sie jak by mialy ze skrzyni wyskoczyc poczym czuc bylo cewke , jak dostal na zakonczenie swojego zycia 400wat z us ampsa 1600.4 bez podbic tylko czysta moc to na 90% glosnosci w radiu pogral 10minut i spalil sie , jeszcze mam na pamiatke kosz od niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ale w każdej chwili mogę oddać ;p

 

mówicie ze yakuza dobrze zagra ?? mi to trochę wygląda na tani bubel

 

[ Dodano: 2010-05-03, 19:46 ]

A do 500zł znaleźli byście coś w gotowej skrzyni co dobrze zagra tylko wolał bym coś z takich bardziej znanych marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to trochę wygląda na tani bubel
:niepewny:

 

Stary a widziales na zywo te magnaty ??? :wstyd:

 

Yakuza w odroznieniu od magnata robi dobrze to do czego zostala stworzona czyli przetwornik ktory ma robic max cisnienia za rozsadna cene a magnat jest poprostu tani nie zrobi cinienienia ani nie zagra taki glosnik co sztuka to sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znajdźcie mi coś w gotowej zabudowie do 500zł i prosił bym o link gdzie można kupić ten głosnik i jakiś wzmak do tego za 300zł - 400zł

 

[ Dodano: 2010-05-03, 19:57 ]

Stary a widziales na zywo te magnaty ??? :niepewny:

 

Widziałem ogólnie szału nie ma ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...