Skocz do zawartości

Subwoofer i wzmacniacz do 2300zl


bagin1987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:

Mam takie pytanko:) Chce zamontować sobie jakis dobry sub do bagaznika (golf mK3) oczywiscie moze to byc jeden lub dwa, mam ograniczony budzet bo okolo 2300zl ale i tak mysle ze cos da sie z tego zrobic, jezeli chodzi jakiej muzy slucham to w 90% hip hop, chodzi mi o to zeby bass byl mocny i glosny nie koniecznie o najwyzszej jakosci :zdrowko:

Ja chcialem wlozyc 2xCRUNCH GP 15D2 zasilic to Sinuslive SL-A1500 czy to jest dobry pomysl? myslaem tez ze zamiast chruncha wlozyc dwa lanzary max 15. Nie znam sie dokladnie dlatego prosze o pomoc :rotfl: z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz glosno a na jakosci ci nie zalerzy to dobierz tylko mocowo suby do wzmaka , zmiesc sie w budzecie i masz zestaw :zdrowko:

 

Sinuslive SLA jest dosc mocny ale brakuje mu DF i jest na poziomie peiyingow jak dla mnie , myslisz zeby wpakowac 2x 15' co bagaznika golfa..... skrzynki BR jak mniemam bo do innej nie ma sensu wkladac 15' wiec ciekawe czy pomyslles jak to upchniesz w bagaju

 

 

Szukasz chyba tylko nowych grajkow tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o bagaznik skrzynka moze zajmowac praktycznie caly i tak samo wyjme gorna polke, wiec duza skrzynka naprawde powinna wejsc :zdrowko: nie koniecznie musza to byc 2x15' moze to byc nawet jedna 12' jak zagra lepiej nie koniecznie musi to byc nowy sprzet,

 

[ Dodano: 2010-04-30, 12:08 ]

do bagaznika moge wlozyc skrzynke o pojemnosci 260l wiec nawet 2x15' by sie zmiescily tak mysle ;?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A np Carpower Power 1/1000 on ma przy jednym ohm 1200rms nie byl by podobny w graniu?? a jednak 300 w kieszeni i jest nowy, a jeszcze gdzies czytalem o glosniku GROUND ZERO GZRW 30SPL ze jest tez dobry, co o tym sadzisz?

 

[ Dodano: 2010-04-30, 12:45 ]

no tak wlacze radio na 2minuty i poznije juz go nie odpale :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A np Carpower Power 1/1000 on ma przy jednym ohm 1200rms nie byl by podobny w graniu?? a jednak 300 w kieszeni i jest nowy

CP jest drozszy niz SLA o jakies 100zl (mowa o nowych), wydaje mi sie ze bylby troche lepszy.

 

Kolega chyba liczy sie z radykalna nzmiana instalacji pradowej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam ze jeden jak i drugi jest kiepski w porownaniu do np. w/w audisona , ale na temat sprzetu juz sie nie bede wypowiadal bo jak chcesz buczydlo to sam wybierz , tylko obawiam sie ze jestes koleja osoba ktora zaczyna od du/... strony chyba ze masz juz dobrze zrobiony przod ale jezeli masz z przodu serie to zycze powodzenia zeby sluchac tego zestawienia ktore sobie upatrzyles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz alternato r i akumulator , to podstawa , pozniej trzeba by sprawdzic czy alternator jest nadl wydajny tak jak powinien byc , pozniej trzeba by sprawdzic ile z pradu generowango przez alternator jest zuzywane przez wlanczone swiatla , nawiew ( klime ) , i inne odbiorniki pradu ktore masz zazwyczaj wlanczone podczas jazdy , a gdy juz bedziesz wiedzial ile pradu zostaje po odjeciu od ilosci produkowanej ilosc zurzyta na w/w odbiorniki to korzystajac z tej wiedzy albo dobierzesz moc sprzetu do pradu jaki posiadasz albo zmiana alternatora wejdzie w gre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalerzy od podejscia ty chcesz lomotu 2300zł lekko moge ci zlorzyc caly system na przod radio wzmak i sub + wygluszenie + kable wiec nie jest to az tak malo kasy a zestaw bylby mozliwie mocno muzykalny ( w moim podpisie caly zestaw byl tanszy :hyhy:

 

 

Wzmak na przod to 200zł + wygluszenie budzetowe drzwi 100-200zł i juz prtzod zagra jak nalerzy

 

 

A co do pradu to tak jak mowie zalerzy jaki masz alternator seryjnie ja np. mam 100A wiec juz calkiem mocny zestaw moze byc na seryjnym byc moze i u ciebie nie jest tak zle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 1,8 to naprawdopodobniej masz altka 90A, także według mnie przydałby się mocniejszy. Ja u siebie w MK2 mam silnik 1,6 i altka 65A i przy jednym RE SE 12 mam duże spadki jak dam głośniej a nawet wyłącza mi się wzmacniacz (na szczęscie tylko wyłącza a nie pali) bo spadki są poniżej 11V.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu jezeli jeszcze tego nie zrobiles radzilbym poczytac Faq Nazara - dowiedzialbys sie paru fajnych rzeczy odnosnie poprawnego zrobienia audio w samochodzie. Jak dla mnie, sprzedalbym to co masz w aucie znajomym albo wystawil na allegro, poczytal troche po forach, zrobil porzadnie furtki czego w golfach nie jest tak ciezko dokonac, a nastepnie poszukal jakiegos zestawu przedniego i wzmacniacza pod niego. Wtedy zobaczysz czy to fajnie gra czy nie, a jak lubisz mocny masaz, to z czasem bys znalazl odpowiedniego suba, mysle ze na poczatek re audio sr10 by Ci wystarczyl, bo na 1.5kw w bagazniku juz porzadna instalacje pradowa przydaloby sie zrobic, i hopsiup to to nie jest :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...