Skocz do zawartości

ISLAM


maxtz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie cos ostatnio o islamie czesciej sie slyszy ale nie zdawalem sobie sprawy z tego ze oni maja taki wplyw na zmiany w cywilizacji. Jesli ten filmik to prawda haha bedzie wesolo :rotfl:

Co do dzieci to ja bym oczywiscie chcial miec ich jak najwiecej ale w polsce utrzymac 2 dzieci to nie taka prosta sprawa, chodzi mi oczywiscie o godne zycie a nie przetrwanie od pierwszego do ostatniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle trzeba zacząć ich wybijać :rotfl: Tak na poważnie to nie długo będzie niezły burdel z tym islamem. Zaczynają się domagać stawiania swoich świątyń w innych krajach i ostatnio w którymś kraju europy tak było że była mała sprzeczka z nimi o to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wystarczy, że w pl do władzy dojdzie liga polskich rodzin...Giertych zostanie premierem i jak go znam to karze do "nich" strzelać na granicy od razu :rotfl:

a na poważnie to w pl to nie jest jeszcze widoczne...na wyspach widać to o wiele bardziej :P niby wszyscy jesteśmy równi... ale jednak w tym przypadku są równi i równiejsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=A_woQ3JkO3k...feature=related

 

problem jest jedynie w tym ,że Islam dopuszcza np,3 lub 4 żony , a jeżeli mężczyzna przyłapie kobiete na zdradzie może jej obciąć głowe i co najwyżej zaplaci kilka (złoty ) za pouczenie.

 

Czy taki styl jest do zaakceptowania ?

 

Film tuż po katastrofie w Smoleńsku , niektórzy twierdzą że przeżyło kilka osób i zostali rozstrzelani ,ewidentnie słychać strzały ,...

 

 

Ja mam inny film do zkomentowania :

 

dotyczący naszych spraw.

 

http://www.youtube.com/watch?v=eoT9t3fw27w...feature=related

 

Autor Tego nagrania video Rosjanin podobno został zamordowany 15.IV.2010 źródło z gazety Rosyjskiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do problemu ludzi w przescieradlach to wytarczy przymknac oko na naszych nazistów i rasistów :) Oni zalatwia sprawe populacji tych gadow

 

zgadzam sie w 100% i tak istnieja takie grupy wiec na cos by sie zdali heahe...

religia ktora pozwala na mordowanie jest dla mnie nie do przyjecia tak samo jak meczety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...