Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz ?


vhs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chce kupić wzmacniacz najlepiej 4 kanałowego w cenie do 400zl (najlepiej nowy) dobrze by było gdyby miał małe gabaryty, do którego będą podłączone głośniki PowerBass S-5C a jednostka sterując to Alpine CDE-9882Ri. Poczytałem trochę o wzmacniaczach i sam nie wiem co mam wybrać. Czy może mi ktoś jakiś poradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa 4 kanałówka do 400zł to będzie ciężko.

 

Rozumiem że ten wzmak ma zasilać tylko przód ? Jeśli tak to proponuję zakup 2 kanałowego wzmacniacza. No i otworzyć się na używki. W tej cenie można już znaleźć coś ciekawego

 

Myślałem aby zasilał tez tył ale w przyszłości. A w takim razie z 2 kanałówek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np

http://www.allegro.pl/item1015600035_wzmac...b_604_700v.html

Musisz kolego sam poszukać. Wszystko zależy ile chcesz mieć watów i kanałów...

 

[ Komentarz dodany przez: greg-si: 2010-05-10, 22:48 ]

Złamanie 6 punktu regulaminu forum

Ostrzeżenie

Pozdrawiam Greg-si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka pozycji co o nich myślicie ??

1.Hertz EP2

2.Mac Audio MPX 2500

3.MAGNAT Edition Two

4.Crunch MXB 280

 

Z tych 4 to jedynie Hertz wydaje się być 'rozsądny'... jednak za 400zł można kupić już ciekawy piecyk, ale w używce. Trzeba jednak się przyłożyć i trochę czasu poświęcić, bo okazje długo nie lubią czekać;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka pozycji co o nich myślicie ??

 

tego bierz :

 

http://allegro.pl/item1026727067_hertz_h42..._4_75w_rms.html

 

dziwie się, że jeszcze wisi na alledrogo ...

 

[ Komentarz dodany przez: greg-si: 2010-05-10, 22:35 ]

Złamanie 6 punktu regulaminu forum

Ostrzeżenie

Pozdrawiam Greg-si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja tylko to 4 kanałowy wzmacniacz. jedynakm wspomniał ze kupić lepiej 2 kanałówkę która zasili sam przód.

 

suba też spokojnie nim napędzisz ... ja bym brał, jak bym był w Twojej sytuacji, szczególnie że to klasyk i rarytas na rynku wtórnym w tym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce żeby to było przyszłościowe, aby nie trzeba by było za jakiś czas zmieniać. Bo obecny setup trochę się zmienił, radio to Clarion DXZ788RUSB, a głośniki maja 30 wat w rms'ie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce żeby to było przyszłościowe, aby nie trzeba by było za jakiś czas zmieniać.

 

ten wzmak jest przyszłościowy, da się go wykorzysztać w wielu konfiguracjach.

Zresztą za tą cenę dostaniesz magnata, carpower-a, czy też mac audio ... które przy nim wyglądają jak ksiądz bez sandałów ( czytaj ubogo ) zarówno jakościowo jak i mocowo.

 

Bo obecny setup trochę się zmienił, radio to Clarion DXZ788RUSB, a głośniki maja 30 wat w rms'ie.

 

to będzie dobry klocek, nie polecam czegoś po to aby polecić, bo nie taki jest zamiar tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wzmak jest przyszłościowy, da się go wykorzystać w wielu konfiguracjach.

Zresztą za tą cenę dostaniesz magnata, carpower-a, czy też mac audio ... które przy nim wyglądają jak ksiądz bez sandałów ( czytaj ubogo ) zarówno jakościowo jak i mocowo.

 

Bo obecny setup trochę się zmienił, radio to Clarion DXZ788RUSB, a głośniki maja 30 wat w rms'ie.

 

to będzie dobry klocek, nie polecam czegoś po to aby polecić, bo nie taki jest zamiar tego forum.

 

Dlatego ja jako laik w CA zdobywam informacje poprzez forum

Tylko zawsze mam obawy przed zakupem używanego sprzętu ale we wzmacniaczu chyba nie ma się co popsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie chcę zakładać nowego tematu, bo w sumie mam podobny problem. Warto kupić Ground Zero Hydrogen GZHA 2125 (używka) za 150zeta?? Na razie będzie napędzał Helixy DB62.1, a z czasem może coś lepszego Średnio znam się na CA i wolę się poradzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę Hsv, że się w końcu zdecydowałeś

Nawet na Audiocar-ze zadałeś temat http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Mówię - nie będziesz zawiedziony :rotfl:

 

Tak zdecydowałem się na niego, właśnie czekam aż do mnie przyjdzie http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Nie mam zaufania do używek ale może się przekonam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zdecydowałem się na niego, właśnie czekam aż do mnie przyjdzie

 

to gratuluję zakupu http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Nie mam zaufania do używek ale może się przekonam.

 

to czekam na podłączenie i relację :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...