Skocz do zawartości

Radio do 500 zł - jakie wybrać?


macios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Na dniach kupuję głośniki Vibe Black Air 6. Drugą rzeczą którą będę chciał niebawem kupić będzie radio. Kwota jaką chcę na nie przeznaczyć to ok. 500-600 zł (mówimy o używanym radiu).

 

Myślę o:

 

*Clarion DXZ855MP

*Alpine 9812RB

 

Co powiecie o tych modelach? Jakie macie inne propozycje w tej cenie?

 

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarion 948 może jeszcze?

a zamiast 9812 lepiej wychaczyć 7893/4 chyba że coś z oldów to Clarion DRX 960rz - Deck w dobrym wykonaniu, za 400zł wyrwiesz pełen komplet w dobrym stanie a jakość za tą cenę jest jak darmo :P Ja mam go chyba najdłużej.

 

Ciekawa propozycja :P

 

A co sądzicie o tym - Clarion DXZ855MP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz coś z Kenia albo Clariona wytonuje Ci to górę bo jak dasz Alpinke to będzie strasznie ostro zależy jak kto lubi ja osobiście nie lubie jak mi wysokotonowe dają po uszach :P.Tak jak koledzy piszą bierz Clariona DRX 960rz lub Clarion DXZ855MP to już Twój wybór bardzo przyjemnie będzie grało moim zdaniem będziesz zadowolony z zakupu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie slyszalem go w tym setupie wiec nie moge ci powiedziec, ale ten clarion wydawal mi sie raczej spokojny na gorze wiec mysle ze pod vibe da rade, oczywiscie zalezy jaki wzmak zastosujesz pod nie :P

 

Myślę o Sony XM-6020 bądź jakiejś starszej Alpince np. V12. Jednak jeszcze nie zdecydowałem czy będę szukał 4-kanałówki, żeby zasilić przód i suba czy oddzielnie dla suba i oddzielnie dla przodu...

 

Bierz coś z Kenia albo Clariona wytonuje Ci to górę bo jak dasz Alpinke to będzie strasznie ostro zależy jak kto lubi ja osobiście nie lubie jak mi wysokotonowe dają po uszach :P .Tak jak koledzy piszą bierz Clariona DRX 960rz lub Clarion DXZ855MP to już Twój wybór bardzo przyjemnie będzie grało moim zdaniem będziesz zadowolony z zakupu

 

W takim razie coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, żeby brać Clariona :P Prawdopodobnie postawię na Clarion DXZ855MP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie postawię na Clarion DXZ855MP

 

Tylko wiesz że to radio ze stanów i stąd ma pewne "kłopoty" z tunerem ?

 

Wiem, widziałem, że sporo jest ściąganych zza oceanu ale sporo jest też wersji europejskich :rotfl:

 

[ Dodano: 2010-04-25, 22:28 ]

A co myślicie o DXZ948RMP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, widziałem, że sporo jest ściąganych zza oceanu ale sporo jest też wersji europejskich :rotfl:

 

na USA to 855 na EU 858 ...

858 za max. 500 zł u nas to naprawdę rzadkość ...

 

A co myślicie o DXZ948RMP?

 

porządne radio ... ale cena używek - przesadzona ... pamiętam jeszcze czasy, jak używki chodziły po 400-500 zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod te vibe polecam 4kanałowke dac w mostek

 

Jakaś konkretna propozycja? :) Tak do 400 zł...

 

ja moge napewno zaproponowac sprawdzonego dap6040 u kolegi gra narazie pod dwoma kanalami bo niewiem czy da rade na jednych chinch poscic go w mostek :rotfl: , ale mala proba w mostku byla i powiem ze jest naprawde grubo :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Śląsku wcale nie ma tak źle z "tylko nieparzystą skalą z USA" , bo 95,1 i 88,1 są łapane bez problemu :rotfl:

 

nie no wiadomo :)

Dochodzi jeszcze brak RDS-u ... i np. na Zetce czy Rmf-ce nie przejedziemy całej Polski bez grzebania w radiu :]

 

Piszę jako posiadacz 945 :)

 

ja niestety miałem styczność z samymi wersjami Eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...