Skocz do zawartości

Glosniki przod


deos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad zakupem glosnikow na przod do Passata B5, obecne orginaly mi tak chrupia ze juz wole wylaczyc radio.Jak juz kupuje to bym chcial cos dobrego dlatego sie tu znalazlem.

 

Mam radio podobne do tego http://allegro.pl/item100...h_2000mpb.html.

I chcialbym dokupic cos wmiare dobrego co bedzie gralo bez koniecznosci dokupywania wzmacniacza. Patrzylem na allegro co chodzi najlepiej i jest to helix dark blue 62.1 i HERTZ DSK 165 z tych co bym nie cenowo interesowaly. Co wybrac? Chyba ze są to jakies badziewie nie warte ceny i lepiej w co innego zainwestowac? Poradzcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj każde radio ma taką samą moc i jednakowo pociągnie

 

Tu sie nie zgodze

 

jednak te tonsile lubią więcej mocy pod wzmacniaczem.

 

Tu sie zgodze

 

Nawet wzmak oczywiscie old a ni first o mocy 25-35wat zagra lepiej niz kazde radio bez przetwornicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystanse sie motnuje w celu zwiekszenia mocy glosnikow czy jest to kwestia motnazowe zeby sie zmiescili w drzwiach ?

 

Pierwsze nie drugie czasami :)

 

Chodzi o stabilne mocowanie glosnika bo raczej zadko ma sie blache idealnie płaska pod glosnikiem , no i pozostaje kwestia ze przykrecony do drewna jak dla mnie gra lepiej ( moze efekt placebo )

 

Jest poprostu bardzo wiele kwesti ktore wplywaja na drzwi , jak kupilbyc glosniki do domu high end za 100000zł i zamiast w odpowiednie sztywne i dobrze wykonane kolumny zamontowalbys go w pudelku po butach to na co by ci zsie zdal ten wypasiony glosnik skoro badziew z marketu zagralby lepiej w dobrej kolumnie , i z drzwiami jest tak samo jak nie zrobisz dystansow , nie wytlumisz i wygluszych , blacha bedzie rezonowac a drzwi beda nie szczelne to co nie kupisz to bedzie zle , a radio ze wzgledu na marnej jakosci koncowki mocy oraz ich bardzo herlawa moc nie nadaja sie do niczego innego jak zasilanie seryjnych glosnikow majacych po 15wat........

 

.....ale to twoja kasa i co bysmy nie mowili to i tak zrobisz jak chcesz ale skoro pytasz na forum to chociaz mozna sprobowac sie podzielic podstawami z dziedziny CA zebys nie byl zawiedziony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj masz pewnie tweetery oryginalne , wiec kup sobie wofery z HSK (leżą nawet na naszej giełdzie) i wpakuj do drzwi. Sam nie mogłem uwierzyć że to może tak grać i to pod samym radiem (JVC 821)! Powiem więcej , teraz testuję(a raczej moja żona) r6a , bo HSK poszły do Krakowa , czy też Jarocina http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif w tych samych drzwiach i tym samym radiu (żona też ta sama) i już nie jest tak fajnie (jej słowa). No niby basu jest więcej ale ...przesterowanie następuje wcześniej i przez to nie gra już to tak ....dynamicznie :) Niby HSK potrzebują mocy do pokazania na co je stać ale ich wysoka skuteczność przekłada się na fajne granie już przy tych skromnych 20w RMS :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...