Skocz do zawartości

Clarion DXZ848RMC


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bawiłem się takim ... i słowo bawiłem się użyłem specjalnie bo znajomy miał go w aucie (kupił za bezcen) ale głośniki miał seryjne (astra1) , więc o "brzmieniu" nie napiszę nic . Jeśli jednak jest podobny do 948 , to należy do "spokojnych" i "wyważonych" grajków ... a inni napiszą "ciepłe kluchy" w porównaniu do alpinek :(

 

 

PS: 948 kosztował 4200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

odgrzewam trochę kotleta.

 

Czy słuchał ktoś tego radia? Czy coś jest warte? Kupiłem dzisiaj takie na all za 260zł i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem. Myślę, że za taką kasę to chyba dobry zakup ale może niech się wypowie ktoś kto słuchał tej jednostki.

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessssuuu przyjdzie zapakujesz do autka i sam ocenisz czy było warto ...

 

przypadkiem nie ma takiego pkt. w regulaminie forum ?

Jeśli nie ma to warto pomyśleć.

 

Nie bawimy się w archeologa, jeśli nie wnosimy nic do tematu.

 

lub

 

Nie piszemy o dokonanym zakupie, pytając się czy był to dobry wybór :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc.

 

Miałem nadzieję, że może ktoś ma jakieś uwagi co do tego radia. Nie wiem sam. Może jakąś opinię bo radio kupiłem "z głupa" a w internecie nie ma o nim za wile informacji/opinii/recenzji.

Może jeśli ktoś kiedyś będzie szukał jakiegokolwiek info o tym modelu to ten temat byłby pomocny.

 

 

 

 

To może wie ktoś jaki jest poziom wyjść na wzmacniacze bo nie mogę znaleźć takowej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że może ktoś ma jakieś uwagi co do tego radia. Nie wiem sam. Może jakąś opinię bo radio kupiłem "z głupa" a w internecie nie ma o nim za wile informacji/opinii/recenzji.

Może jeśli ktoś kiedyś będzie szukał jakiegokolwiek info o tym modelu to ten temat byłby pomocny.

 

dobre radio za dobrą "cyfrę", nie ma może paru opcji, ale jest naprawdę dobre.

 

Co do danych :

 

http://www.clarionworld.co.uk/car-audio.aspx/dxz848rmc-car-radio - stronka producenta

 

masz 2V wyjścia niestety, ale za to 3.

Następca 858 miał dopiero 4V jeśli mnie pamięć nie myli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja napiszę o modelu DXZ758RMC... zbliżony model...

Pudełkowate granie, jakieś takie 'sztucznawe'...ale w sumie takie 'naturalno-zwykłe'. Żadnej podniety. Wysokie i średnica ujdzie, ale bas to jakbyś paznokciem stukał w pudełko po margarynie. Wygląd-tandetny.

 

Co do funkcjonowanie radia to CD po godzinie odczytu i nagrywania na ten 'pseudo'(zwykła karta SD 128MB) dysk siadło i radio leży w kartonie ponad rok czasu;]

Aha, nagrywać można tylko z płyt audio.cd. w sumie dobra opcja żeby nie niszczyć oryginalnych krążków... chyba jedyna zaleta. No i tuner FM dość przyzwoity.

Ogólnie przez ten model zraziłem się do grajków Clariona a szczególnie serii DXZ...

PS. Opinia subiektywna, bo 'mie' to radio strasznie wku.ło;-)

pozdrawiam i mam nadzieje, że to 848 jest nieco lepsze:)

Edytowane przez miki87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja napiszę o modelu DXZ758RMC... jest to model wyżej...

 

niżej ... wyżej jest 948 od niego w tym samym czasie ...

Rok później 958 ...

 

Pudełkowate granie, jakieś takie 'sztucznawe'...ale w sumie takie 'naturalno-zwykłe'. Żadnej podniety. Wysokie i średnica ujdzie, ale bas to jakbyś paznokciem stukał w pudełko po margarynie

 

nie wiem, ja tam miałem 658 i tak nie było ... te radia są "cholernie" neutralne i co podepniesz tak grają ...

 

Wygląd-tandetny.

 

to pozostaw w kwestii gustów - a te są jak "dupa", każdy ma własną i niech tak zostanie :P

 

Ogólnie przez ten model zraziłem się do grajków Clariona a szczególnie serii DXZ...

PS. Opinia subiektywna, bo 'mie' to radio strasznie wku.ło;-)

 

bo trafiłeś lipnie, albo po opisie wnioskując nie umiało się korzystać z opcji ...

Bo funkcja nagrywania nie tylko działa z płyt i jest ona w 2 trybach jakości dostępna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję informacji o Clarion DXZ848RMC , ma ponoć 128 Mb wbudowanej pamięci i 4 pary rca i ponoć nowy kosztował swego czasu ponad 3 tysiące zł.

Słuchał ktoś takiego ??

Mam takie obecnie i co moge powiedzieć to ma pamięć nagrać można ok.7 płyt i ma też 4 rca i mi jego brzmienie odpowiada.Co do ceny nowego to sie nie wypowiem,ja zapłaciłem za swoje coś koło 400pln ale stan był jak nówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie obecnie i co moge powiedzieć to ma pamięć nagrać można ok.7 płyt i ma też 4 rca

 

on ma 3 pary RCA ... w końcu 6 channel output

 

mi jego brzmienie odpowiada

 

dlatego, tak jak pisałem wcześniej, jak komuś ma się podobać to się spodoba :)

 

Co do ceny nowego to sie nie wypowiem,ja zapłaciłem za swoje coś koło 400pln ale stan był jak nówka.

 

jedyne 450 euro w 2005 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...