Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie mam sprawę. Pisałem już we Wrocławskim wątku ale myślę że i tu zapytać nie zaszkodzi. Nie będzie któryś z Was jechał w najbliższym czasie z Krakowa do Wrocławia? Bo mam małą paczkę do odebrania w Krakowie. Miałem w weekend tam być ale plany mi się pozmieniały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rooski, jeśli tu nikt nie pomoże, zarzuć jeszcze temat w (górno)śląskim - czasami chłopaki robią jakieś traski w prawo/lewo, a nuż...

 

Ja niestety w najbliższym czasie nie planuję desantu do wro, więc nie pomogę :(

 

pozdr,

B.

 

PS. Darek, jak zbrojenia ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Borys,zbrojenia po części udane a po części niestety jak zawsze pod górkę.Głośniki już w drzwiach i na tymczasowych pierścieniach z mdf'u zamontowane i jestem szczęśliwy jak małe dziecko.Jednak komory maja sens. Trzeba to teraz chociaż w miarę ogarnąć i jeszcze dokończyć składanie auta do kupy.Ostatnie kilka miesięcy to była próba cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

 


A nie chcesz nic posłuchać?
:super:Darek, Ty akuratnie chyba mógłbyś się też i estetyczną stroną paska pochwalić ;)

 

Można by fucktycznie się spotkać wieczorową porą zanim uesańska pogoda przyjdzie - zwłaszcza że za miedzą tradycyjnej placówki pojawiło się wypaśne kryte kilkanaście tysięcy mkw, można by przetestować :wink:

 

RafaelTS, zapraszamy - krakowskie CA prawie umarło jakiś czas temu, świeża krew się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estetyczną powiedzmy bo nigdy nie jest tak żeby nie mogło być lepiej-3 miechy siedzenia na tym już cierpliwość sie kończyla i jejst jak jest :)

Nie widzieliśmy sie już dawno więc bardzo chętnie,miło i nawet trzeba się zobaczyć.Kiedy dasz(cie) rade.Mam wolne jutro czyli czwartek może jest szansa a jak nie to pisz kiedy :)

Świeża krew jak najbardziej bo Kraków umarł chyba już aż wsyd :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...