Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gdyby jedynie lało, to chyba galeria obok ma dość duży kryty parking. Nigdy jeszcze nie sprawdzałem więc będzie okazja, jakby coś.

Jako ze mapka z postu poprzedniego jest trochę nie aktualna podaje bardziej aktualna, bo tam doszedł jeszcze jeden rząd miejsc i w tym miejscu się spotkamy. Co do godzin? popołudnie?

 

post-10063-0-48880200-1413537730_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za spotkanie. Udało się poszerzyć mój światopogląd.

Tweeter u Bartka fajnie grał, nawet w trójkątach, nawet bez opóźnienia. Udało mi się posłuchać cały zestaw hsx'a i teraz wiem i zgadzam sie z tym co mieli na myśli na forum co do tw - zwrotkę i woofer miałem sam kiedyś i fajnie go wspominam :)  Trzeba ten proc uruchomić jakoś  :wink:

U Tomka inne granie. Dla mnie, jak Ci mówiłem, trochę więcej tw ale to dla mnie  :wink2:  Wierze że rożne kombinacje próbowałeś i to które teraz masz Ciebie zadowala najbardziej :ok: . A w Fokusie to się dopiero zacznie  :]  Czekam niecierpliwie na to co się ulepi :super:

Sorry że tak mało bassu - na dwóch spotach po kolei z rożnych ust o tym samym usłyszałem :rotfl:

Do następnego!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej fachowcy:)

 

Równie miło wspominam i ja zlot:) Procka bede sie starał uruchomić jak najbardziej, te czasówki fajne rzeczy robią, nie zapomne jak u Oktawiana szum morza na jednym z moich kawałków był gdzieś nad maską, rewelka! :) potem u mnie to już nie to samo:/

Tomka zestaw bardzo mnie nastroił na zakup SUBa, bardzo fajnie mu pykał w Astrze. U Rafała to już inny wymiar basu był;)

A jeśli chodzi o suba - do jakosciowego grania, coś jak u Tomka - czy ten z tego wątku na sprzedaż (komplet: skrzynia i głośnik) zrobiłby podobną robote jak Tomkowy?  http://www.strefacaraudio.pl/topic/42568-wyprzeda%C5%BC-instalacji-sony-xm10020-xm2025-helix-rs806-p10-proa-neo-26-mk-ii-gms-1929/ 

 

 

A siedzieliśmy jakieś 2,5h jeśli mnie pamiec nie myli:)

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo siedzieliście ? Myślałem podjechać, ale mogłem dopiero po 20...

Właściwie to około 20 wszyscy się rozjechaliśmy. Ja jeszcze myślałem posłuchać helixy a że wszyscy jakoś naraz stwierdziliśmy ze pora.. to pora :)

Może następny weekend?

 

 

A jeśli chodzi o suba - do jakosciowego grania, coś jak u Tomka - czyten z tego wątku na sprzedaż zrobiłby podobną robote jak Tomkowy?

 

Tomek sam mówił ze tamten to dopiero mu grał. Ja też myślałem o nim na przyszłość tylko że P10 lubi Watów tak ze 300-400 i nie wiem czy to do moich AA i na to obecne auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięiki za spotkanie:) Jak zwykle był czad i o to chodzi! Róznorodnośc grania i w ogóle. Co do weekendu to jeszcze nie wiem, u mnie jak zwykle wszystko się okaże na ostatnią chwile. A po za tym to maty mi przyszły i trzeba brać się za robote:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po za tym to maty mi przyszły i trzeba brać się za robote:)

 

Powodzenia :hyhy:

Żal mi trochę teraz drzwi otwierać ale to nieuniknione w moich przypadku też - na wiosnę :wink:

Ja dziś odbieram takie głowice kulowe i będę testował tw w oryginalnych obudowach aluminiowych.

Oczekuje ze będzie jeszcze lepiej.. ale to też się oceni przy następnym zjeździe :super:

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to około 20 wszyscy się rozjechaliśmy. Ja jeszcze myślałem posłuchać helixy a że wszyscy jakoś naraz stwierdziliśmy ze pora.. to pora :)

Może następny weekend?

 

 

Trzeba było mówić, zostałbym jeszcze spokojnie:)

 

Co do tego weekednu u mnie to teraz nie moge nic powiedzieć. Ale celujecie w niedziele ponownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


'Brikston', dnia 22 Paź 2014 - 09:12, napisał:
A jeśli chodzi o suba - do jakosciowego grania, coś jak u Tomka - czyten z tego wątku na sprzedaż zrobiłby podobną robote jak Tomkowy?
 
Tomek sam mówił ze tamten to dopiero mu grał. Ja też myślałem o nim na przyszłość tylko że P10 lubi Watów tak ze 300-400 i nie wiem czy to do moich AA i na to obecne auto

 

P10 - zacny głośnik. U mnie plumkał w BR w małym autku. Było i jakościowo i konkretnie. Bardzo uniwersalny głośnik. 320W z RS4 już wystarczało do zrobienia zamieszania ale raczej nie obraziłby się na więcej prądu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...