Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może się kiedyś doczekasz spota bo pewnie szybko to nie nastąpi.

Jak się nie uda wcześniej to może się kogoś ze strefy w Poznaniu spotka - na Motorshow :zdrowko: . Dodatkowo zwiedzę miasto bo dawno było na liście "do zwiedzenia" :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmmm ?

wpadaj wpadaj - zapraszamy w nasze skromne progi :wink:

 

 

Jak z roboty wyjdę (jakąś q..f kumulację ostatnio mam :/ ), to chętnie na chwilę bym zajrzał coś pogawędzić :)

 

Jak pogoda nie poklei, to zawsze możemy się przenieść do GB, jest kryty parking 200 metrów dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, frekwencja jak na kraków dopisała :D

 

Darek fajnie - jak dla mnie sporo do przodu, zwłaszcza w zakresie 'bananowości' :) Dół konkretny, zwarty i soczysty, góra stała się zauważalna, środek nie narzuca się już - bardzo miło się słuchało; obecnie na naszym podwórku to wg mnie to autko daje najwięcej przyjemności słuchaczowi .

Hultaja trzeba będzie przetestować po usunięciu babola z lewej strony. Zainteresowało mnie to radyjko - jak z czystą "jakością dźwięku" z takiej wszystkomającej maszyny? Ocenimy oby następnym razem - a "nową twarz" zawsze miło przywitać :ok:

Do Tomka znów nie zdążyłem wsiąść - może w końcu następnym razem się uda...?

 

Dzięki chłopaki, fajnie było się zobaczyć :wink:

 

 

to do września ? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dotarło w końcu do hotelu - po dłuuugim dniu i po części nie wyspanej nocy (wczesna pobudka :huh: ). Dało do myślenia ta lewa strona.. Co ważne - słyszałem że coś nie tak :mur1:

Łukasz - dzięki za pomoc przy próbach strojenia :wink:  Nie będę wątpić w to co słyszę. Już myślami jestem przy końcu tygodnia jak wrócę z delegacji i się wezmę za ten woofer.

Borys - to moja druga pionka - chyba mam słabość do marki no i granie odpowiada. Oprócz trochę kłopotliwego rozwiązanie strojenia (Łukasz to lepiej dookreśli :rotfl: ) do którego trzeba się przyzwyczaić uważam że tragedii nie ma. Musze jeszcze kilka radyjek posłuchać by móc coś powiedzieć.

Darek :padam: - to dopiero granie, jak na moje skromne odsłuchanie.

 

Do zobaczenia przy następnym spocie które mam nadzieje się uda wcześniej zorganizować :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasza astra ma spory potencjał.Trzeba posiedzieć nad zestrojeniem tego co jest już w aucie.Bardzo przyjemny woofer.Zdecydowanie tweetery na słupek i to jak najszybciej,sprawdziliśmy trzymając w rękach i nawet nie ma o czym mówić.

Zmej mnie zaskoczył swoim furakiem :) Myślałem że tam jakieś koaxy w drzwiach pędzone magnatem a tam helix,audio art itd.

Nie słuchałem po poprawce jaką chyba Łukasz wprowadził w podziałach i czasach ale przypuszczam że jest "przyjemniej".

Borys ...........łądny kolor Laguny lakier metalic, cichy wydech nie przeszkadza w słuchaniu radia  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie słuchałem po poprawce jaką chyba Łukasz wprowadził w podziałach i czasach ale przypuszczam że jest "przyjemniej".

niestety nie udało się dostroić. Ciągle brakowało średnicy, a tu się okazało ze lewy woofer nie wydaje z siebie jej prawie lub w ogóle względem prawej - stąd tez rozbieżność po auto-kalibracji o -5 db dla prawej strony. Borys podpowiedział jak szukać przyczyny za co :ok:

 

 


Szkoda że nie załapałem się na odsłuch autka Zmej'a.

Pewnie się uda! U ciebie chyba AS zauważyłem jako tw? Też chętnie posłuchał Twoje autko.. Chyba jakoś w kwietniu była propozycja, tak? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...