Skocz do zawartości

wzmacniacz+sub do 600zl pytanie


adas55505
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich otóż jak w temacie czy za taka cenę kupie jakiś spoko wzmak i sub?? jezeli tak to jakiej firmy jeżeli mogli byście podać konkretne modele był bym bardzo wdzięczny , czytałem na forach ale kazdy doradza co innengo wiec zapytam was?? co wy byście mi doradzili , powiem tak słucham hh. na przód planuje sobie tez kupić jakieś głośniory 16tki tak do 300zl-400zl i ws umie jak byście mogli mi tez doradzić jakieś spoko głośniczki na przód:) pozdrawiam serdecznie za odpowiedzi dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A więc podstawowe pytania, czy sprzęt może być nowy czy używany, czy do głośników przednich masz jakiś wzmacniacz czy mają grać pod radiem?

 

Co do pieca do suba to jeśli nie masz pieca na przód to warto taki zakupić i w Twoim przypadku myślę, że mogłaby być to czterokanałówka (2 kanały na przód i 2 pozostałe w mostek na suba). Na czym Ci głównie zależy w dźwięku, na jakości, głośności, zejściu (sub), szybkości (też sub)?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sprzęt moze byc uzywany niemusi byc nowy:) a jezeli chodzi to tak chce aby glosniki przednie graly mi pod wzmaka no chyba ze lepiej jest jezeli graja bezposrednio od radyjka ale watpie nieznam sie na tym jestem laikiem wiec pytam:) a zalezy mi na tym aby przod byl czysty dzwiek a tyl zeby byly zejscia sub :looka:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie na wszystko masz 1000zł , w tej kasie liczysz tez kable i wygluszenie drzwi , dystanse itp. ? Czy to jest osobny budzet ? Zaznaczam ze bez wygluszenia jest lipa a jego koszt najtanszym kosztem to okolo 100zł a kable to kolejne 100-150zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...