Skocz do zawartości

pioneer 2din


adas55505
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie otoz niedawno zakupilem radio pioneer avh-p3100dvd. zamontowalem to radjo w oplu astrze 3 i glosniki graly wpozadku byly to orginalne oplowskie glosniki. gdy zamontowalem glosniki pioneer ts-a170ci 260w max , i jajka ts-a6903i 350w max , zaczly sie problemy gdy poglosnilem do 15 glosniki zaczly pierdziec przednie jak i tylnie , i teraz niewiem w czym jest problem??, czy jest to mozliwe ze radio dostaje zamalo mocy z akumulatora i dlatego te glosniki graja slabiej ?? radyjko potrzebuje 14,4V dc? prosze o pomoc. Jezeli to jest z wiazane z tym iz akumulator niedaje wystarczajacej mocy radyjku czy jezeli zakupie Kondensator mocy 1F i podepne go przed radyjkiem , czy wtedy glosniki beda grac lepej??

wczesniej mialem radyjko pionera deha jakis tam model jedno dinowy i te glosniki naprawde graly wpazadku prosze o pomoc z gory wam dziekoje bardzo:) pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczly sie problemy gdy poglosnilem do 15 glosniki zaczly pierdziec przednie jak i tylnie , i teraz niewiem w czym jest problem??,

Podejrzewam że problemem jest radio, które ma zbyt mało wydajną końcówkę mocy i "karmi" głośniki przesterem :P

Moja rada powyłączaj wszystkie podbicia, loudy itp. (zakładam że masz załączone) powinno być lepiej.

 

[ Dodano: 2010-04-08, 21:29 ]

zaczly sie problemy gdy poglosnilem do 15 glosniki zaczly pierdziec przednie jak i tylnie , i teraz niewiem w czym jest problem??,

Podejrzewam że problemem jest radio, które ma zbyt mało wydajną końcówkę mocy i "karmi" głośniki przesterem :P

Moja rada powyłączaj wszystkie podbicia, loudy itp. (zakładam że masz załączone) powinno być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze wiem ze jak mialem wczesniejsze radio dawalem na powerfull i glosniki sobie radzily a tutaj zaczynaja sie problemy ale gdy wylacze loudnes to idzie jako tako ale gdy dojde do 19 zaczyna go znowu dusic , maxymalnie dochodzi do 40 ale wiadomo ze tyle to nikt nieslucha no chyba ze maniacy. pamietam ze we wczesniejszym dochgodzilem do 27 i dzwiek naprawde byl wpazadku.[
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glosniki zaczly pierdziec przednie jak i tylnie , i teraz niewiem w czym jest problem??
za mało mocy za dużo zniekształceń...oczywiście jeżeli wszystko jest poprawnie podpięte
czy jest to mozliwe ze radio dostaje zamalo mocy
raczej mało prawdopodobne
Jezeli to jest z wiazane z tym iz akumulator niedaje wystarczajacej mocy radyjku
akumulator nie jest źródłem prądu w samochodzie
czy jezeli zakupie Kondensator mocy 1F i podepne go przed radyjkiem , czy wtedy glosniki beda grac lepej??
tego jeszcze nie grali :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...