Skocz do zawartości

Nietypowe rozwiazanie


Podpucha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeden z kolejnych moich tematow postanowilem zalozyc poniewaz zastanawia mnie jedna rzecz a mianowicie jak dobrze naglosnic wnetrze sedana jakim jest moja e38. Nizej zalaczam fotki co mam mniej wiecej na uwadze. Czyli wykorzystanie otworu na narty gdzie juz pozbylem sie podbitki od strony bagaznika i tego smiesznego ocieplenia co bylo pod tym, blacha usunieta calkowicie czyli jest dosc spory otwor do bagaznika.

 

Tak on wyglada:

http://img714.imageshack.us/img714/1273/snc00484.jpg

 

A tak od strony bagaznika:

http://img263.imageshack.us/img263/9835/snc00485.jpg

 

 

I moje pytanie brzmi tak:

 

1: Czy to cos da ze stosujac 2x okragly port BR skierowany wprost w ten otwor lepiej naglosni wnetrze?

2: Czy cos na tym strace ze porty beda skierowane w przeciwna strone jak membrana głosnika?

3: Czy cos wogole bedzie sluchac z tych portow poza podmuchem?

 

Bylbym wdzieczny za jakies informacje bo chce zakupic jak narazie jednego RE SE-12d2 i zrobic pod niego wlasnie taka skrzynie i niewiem czy mam nad tym powaznie pomyslec czy zrobic standardowa skrzynie jak wszystkie inne sa robione do tej pory.

 

Z gory dzieki za jakies podpowiedzi co do mojego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no najwazniejsze ze wiem ze to niezda egzaminu a z glosnikiem to cos sie wymysli zeby byl na sciance skosnej prostopadlej do scianki dzialowej w bagazniku i mniejwiecej zeby byl na srodku otworu w podlokietnikua z tymi BR to sie zobaczy jeszcze co i jak po projekcie skrzyni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpucha, zrób skrzynię z głośnikami oraz BR w stronę oparcia siedzenia z tym że odsuniętą od niego o około 15cm. Na około całej skrzyni musisz zrobić kołnierz (z płyty) za pomocą którego uszczelnisz i przykręcisz skrzynię do oparcia i będzie dobrze :zawstydzony:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz, zeby zrobic taka przestrzn miedzy oparciem a skrzynia i tedy bass tylko bedzie sie przedostawal przez ten otwor w podlokietniku nie bedzie to przytlumione za bardzo ? Z tego co sie spodziewam po takiej opracji to pulka tylna bedzie juz calkiem mi latac jak zwariowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...