Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'pod siedzenie'.

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Start
    • Regulamin Forum
    • Aktualności
    • Sprawy Dotyczące Forum
    • Przy Piwie
    • Strefa Komercyjna :)
  • Car Audio
    • Jestem tu nowy - dział dla poczatkujących
    • Wasze Instalacje
    • Wszystko o Sprzęcie Car Audio
    • Informacje oraz Relacje z Imprez, Zlotów, Spotkań
    • dBdrag & ESPL
    • Projektowanie Skrzyń
  • Giełda
    • Kupię
    • Sprzedam
    • Zamienię

Calendars

There are no results to display.


Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


GG


MSN


Website URL


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania

Found 1 result

  1. Cześć Tu mnie jeszcze nie było (gwoli ścisłości to moje pierwsze forum w ogóle) ale wpis powitalny mam za sobą wygłuszyłem drzwi i wsadziłem heartz DCX 165 - na tym sie miało zacząć i skończyć. Radio to Pioneer ten podstawowy MVH 100 chyba. który juz tam byl. Poprawa w całym paśmie osiągnęła skalę kosmiczną... ale góra i przede wszystkim środek poprawiły się nie współmiernie do dołu (zaskoczyłem kogoś? ) W związku z tym, że tak rzecz jasna być nie może, a mój środek lokomocji to prawdziwe ZzzZzz-wierze (Fiat Panda) to stwierdziłem że sub pod fotel znamienicie wypełni mi ubytek (... bo moim skromnym zdaniem do czesania są grzebienie, a nie car audio... w pandzie.. ) Do rzeczy Wpadł mi w łapska Focal ibus 2.1 za 1/4 ceny nowego , podłączyłem przez RCA i jest super. Ale gra on na może 1/3 swojej mocy chcąc więcej, a drzwi za nim nie nadążają. Nie szkodzi myślę... Przecież wzmak suba ma (raczej) nie udawane 2x55W ale.... w gnieździe Hi level. Dotykałem (output pin's) kabelkami od starych pierdziawek komputerowych i nie działało … Przekopując śmietnik internetowy wyczytałem że hi level będzie działał w tym wydaniu jak zwrotnica – dół kieruje na bas, a resztę wzmacnia i przesyła na głośniki. Pytanie 1 – czy ja dobrze w ogóle rozumuje? Łącząc przez RCA, nie wzmocni mi frontów.? (późno było w nocy, fora jakieś nie polskie chyba i w sumie nie jestem pewien - kupiłem używkę może po prostu jest zepsute ... ) Nie mam oryginalnego okablowania do tego hi level. Pasująca kostka przyszła mi pocztą . Więc jeżeli odp. wyżej brzmi tak Pytanie 2 Jak tą kostkę „okabelkować” -tam gdzie w gnieździe wzmacniacza jest wyjście na głośniki to… do kostki normalnie przewody głośnikowe - stosunkowo jasne -a pozostałe 6 styków trzeba jakoś do radyja.. ?? (jestem zielony w samochodowych audio - Rca było łatwo wpiąć a w pytkę wolnego czasu już wytopiłem na znalezienie właściwej kostki i zamiast przerzucać dalej śmietnik postanowiłem zapytać) Kwestia 2 jak już podłącze średniotonówki do tego focala, to zostanie mi wolna fabryczna instalacja z przodu. Czy do tego wpiąć gwizdki ? czy lepiej będzie gwizdki dopiąć ze zwrotnicą(w zestawie Hertz DT24) do przewodów od focala (to chyba podzieli wtedy moc, a średnie z drzwi i tak są dwudrożne..) Czy próbować wcisnąć te DCX-y koleżce co przebąkiwał, że też będzie musiał zmienić głośniki i zrobić normalny separowany bez żadnych wielodrożnych fanaberii. Z góry dziękuje za ustosunkowanie sie do tematu Pozdro z nad brudnej wody - Zalewu Zegrzyńskiego
×
×
  • Create New...