Skocz do zawartości

Szybki mocny sub


Łobuch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaproponowałem koledze Re sxx i to jest właśnie seria v2. Skrzynia robiona przez użytkownika tego forum solidna, strojona dokładnie jak ta ze strony Re.

 

Edit.

"Paczka będzie miała 50l minus port i głośnik. Wymiary zewnętrzne 30,5wysokosc 71 długość, 31glebokosc. Cała z MDF 18mm."

 

Taka dokładnie skrzynia jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozpatrując np. ofertę CV Stroker Pro 12:

http://sklep.soundpower.pl/pl/p/CERWIN-VEGA-STROKER-PRO-12/685

... to w skrzyni zamkniętej wygląda atrakcyjnie :)

 

W skrzynce 30 ltr. ma F3 w okolicach 35.5Hz i opóźnienie nie przekraczające 8 ms.

 

Manual Stroker'a:

stroker pro - Cerwin Vega

 

W b-r nic sensownego nie wychodzi - tylko clozet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Image Dynamics IDMAX 12 ale nie do dostania w Polsce.

 

 

Również słyszałem o tym subie dobre opinie. Od siebie mogę dorzucić Fi Audio Q12, 1800 RMS, ale również raczej trzeba ściągać z USA. Mam wersję Q15 i raczej gra na około 30% swoich możliwości jeśli chodzi o głośność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągnę właśnie IDMAXA ale 10 ze stanów. Jest to sub, który nie zrobi niczego najlepiej ale zrobi wszystko bardzo dobrze. W stanach chwalą je za SQ a przy tym sa bardzo głośne. Ponoć wrażenie robi przejście z niskiego basu na ten średni a zazwyczaj jest tak, że jak głośnik gra dobrze wyższym basem to gorzej z zejściem i na odwrót. Przerabiałem wiele subów Aliante, HX2, JL AUDIO w3,w6,w7, Re SE, Helixy, Braxy cuda nie widy i w każdym czegoś brakowało. IDMAXA słyszałem 10 calowego i najbardziej mi się spodobał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz osiągnąć RE SE gra z mięsem ale nie jest to głośnik na którym dostaniesz wszystko w punkt bo jest wolny i średnio sobie radzi z wyższym basem ale do rapu w sam raz. HX2 też gra z mięsem ale miałem go dawno. JL AUDIO w6 fajny jakościowy głośnik jedynie brakuje mu szybkości. w7 najlepszy głośnik do rapsów jaki miałem ale muł i z wyższym basem ponad 50 Hz kompletnie sobie nie radzi. W tonach poniżej 40 Hz chyba najlepszy jaki miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze na forum gość sprzedaje Adire Audio Brahma. Cena wysoka bo chcę jak za nowy ale może się dogadasz. Powinien być we wszystkim lepszy niż Re Audio SE. Na pewno będzie szybszy.

 

Widziałem i nawet mnie zainteresował ale właśnie budżet trzeba by mocno nagiac.

Miałbym bliżej to bym podjechał posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lobuch, jaki ty masz piec do pedzenia tego suba?

 

Moj S12 strasznie sie gubil, dopiero rainbow DM2000 trzyma go za morde, duzo piec wniosl w precyzje przetwornika

Mam kilka.

Najlepiej gra jl audio 1000/1

Kicker kx 2400.1 poszedł w świat.

Pdx też.

Mrx 240 jest Jeszcze i odziwo niedoceniony eyebrid gra naprawdę dobrze.

 

A prąd masz dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...