Skocz do zawartości

Abitniejszy woofer do 2 wey.


Rekomendowane odpowiedzi

Z tą łatwością aplikacji mp 5.16 to chyba nie jest tak do końca, bo mają trochę większą średnicę montazową no i "specjalną " maskownice, zwykła od 6.5 nie podejdzie, tym nie mniej warto dołożyć i je nabyć. Reszta się zgadza.

Z kolei w tej kwocie również bym polecił Dego SP, miałem i faktycznie w tej kasie bardzo dobry, solidny woofer. No i wcześniejszy Eton Pro (chyba zostałem ich fanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może taki woofer który zgra się z tw ??? Chyba że piccolo u góry to raczej ciężej trafić coś co się nie zgra ...

 

W sumie sam woofer też można słuchać

 

Paweł - do 250-300 zł ...

 

 

mp 5.16 mk II dobry wf, daję radę w dużych drzwiach ( 307ka ) ale czy wart prawie tysiąca ? trudne pytanie

porównywał ktoś rsy z mp 5.16 jeden do jednego ?  

 
 

Tak porównywał - jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kyubi ja zaczynałem jak ty tylko od M165 Evo. I tak po kolei z każdą seria M R X H HX. Inne firmy też się przewijały, ale jakoś dźwięk AS przypadł mi do gustu. 

I po przerobieniu tylu zestawów jak dla mnie 80% dźwięku to dobry tweeter. Najlepiej skierowany w twarz. Na chwile obecną zatrzymałem się na Dust'ach bo jak suba wyjmę z bagażnika to ścinam na 50 hz i tupią dobrze furtki....lusterka zewnętrzne i wewnętrzne wibrują więc jest gites :hyhy:  Zainwestuj w tweetera zrób drzwi to i MX fajnie zagra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej drzwi zrobione. Woofery mx poszły w świat. A tak po mijając kwestie wooferow... Co do tańszych TW wiem że są H/K mini coś za 30ziko nowe za szt warte zainteresowania? Będzie to lepsze niż te z zestawu AS mx165de? Lub jakieś inne powiedzmy do 100? Może coś się zmienilo i są jakieś tanie i dobre TW wiem że jeszcze kiedyś były missiony...Po prostu czysta ciekawosc bo narazie budżetu brak.. I może potomnnym się przyda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweetery z zestawu który posiadasz to zwykły przeciętniak :kwasny:  Tych H/K nie słyszałem, ale szału na bank nie robią. Na chwile obecną upaliłem prawdopodobnie z mojej winy TW dusta i kupiłem coś starej szkoły na czas naprawy/wymiany dusta , ale całkiem fajnego. A mianowicie sinuslive neo 25s. Z dostępnością słabo bo to zabytek...powiem Ci ,że po podłączeniu ich do zwrotki Audio systemu grają naprawdę jak za te pieniądze WooW :szok:

Na oryginalnych zwrotkach sinusa po prostu przeciętnie. Ale to bardziej opinia ucha które nauczyło się dobrego ciepłego dźwięku. Dozbieraj i kup coś lepszego, a poczujesz różnice takie moje zdanie. Zastanów się na tymi sinusami dokupisz zwrotki dobrej jakości z możliwością cięć itp i będziesz pan zadowolony. Ja się teraz czaje na Scan-Speak D3004/602010. Myślę, że to spełni moje oczekiwania tylko problem $$$ :rotfl: W sumie mam,ale w ciemno trochę szkoda utopić....   

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli odkładanie na coś konkretniejszego... Wielki dzięki. Pozdro.

Takie  jest moje zdanie.

 

Czy Ty jesteś autorem kluczowego postu ? Twoje marzenia i preferencje nie są tutaj meritum i nie brałem tego postu pod uwagę.

Nie jestem spokojnie kolego  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...