Skocz do zawartości

Instalacja- Kontrola myśli


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak masz wszystko na stanie to próbuj na razie na 2ch zwykłe, w razie co możesz przepisać na mostki i stwierdzić co Ci pasuje, wszystko kwestia przepieciu kilku kabelków a nie przeróbki instalacji. Szukałeś manuala od tego wzmaka? Tam powinien być opis mostków itp.

P.S Dejsonek jak masz jakiś problem to odezwij się na PW dam Ci mój adres i możesz wpaść, zweryfikujesz moje umiejętności jeśli Twoja wiedza Ci na to pozwoli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się . Mostek znaczy że łączysz dwa kanały w jeden co za tym idzie 1 rca

A co z tym mostkiem wkoncu bo nadal nie wiemy czemu nie powinno sie mostkowac na przod??? BO chyba nie o izolacje chodzi.

 

Poza tym nie wiadomo jak w fuji sygnal w mostku wchodzi czy nie trzeba rozdzielacza Y .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Napisałem ci wyraźnie " W MOSTKU TRZEBA BARDZIEJ NACIĄĆ IZOLACJĘ BO SZERSZEJ JEST - I + "

 

Nie wiem na co to odpowiedziales.Pytanie brzmialo dlaczego nie powinno sie mostkowac kanalow na przod??? CO ma z tym izolacja wspolnego???JAk przewody glosnikowe kazdy kanal masz osobno izolowany.

 

Odpowiedz na wlasne stwierdzenie ktore napisales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co to odpowiedziales.Pytanie brzmialo dlaczego nie powinno sie mostkowac kanalow na przod??? CO ma z tym izolacja wspolnego???JAk przewody glosnikowe kazdy kanal masz osobno izolowany.

 

Odpowiedz na wlasne stwierdzenie ktore napisales.

A więc pozostawię cię w tej "NIE WIEDZY"

Miłej nocy seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc pozostawię cię w tej "NIE WIEDZY"

Miłej nocy seba

 

No profesjonalnie sie zachowales.Cos piszesz a pozniej sam nie potrafisz odpowiedziec na wlasne stwierdzenie.

I ani ja ani kolega nie bedzie wiedzial dlaczego nie mostkuje sie przodu.

 

To albo nie wiesz i piszesz glupoty zeby podniesc sobie ego albo chcesz cos pokazac a nie wychodzi.

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No profesjonalnie sie zachowales.Cos piszesz a pozniej sam nie potrafisz odpowiedziec na wlasne stwierdzenie.

I ani ja ani kolega nie bedzie wiedzial dlaczego nie mostkuje sie przodu.

 

To albo nie wiesz i piszesz glupoty zeby podniesc sobie ego albo chcesz cos pokazac a nie wychodzi.

 

.

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/3/7/7592833_20170307_224144.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem przestudiuj manuala, tam będzie dużo przydatnych informacji. 2h czy zwykłe czy mostki to ciągle 2czincze(ewentualne rozdzielacze na wejsciu do wzmaka będą potrzebne jak ktoś wspomniał). Jak miała by być aktywka to od razu 4czincze są potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/3/7/7592833_20170307_224144.jpg

Te a co ma wspolnego ciecie izolacji z mostkowaniem to jakis nadzwyczajny proces??? 

JAkies glupie stwierdzenia z ta izolacja jaja jak berety i tylko dlatego nie powinno sie mostkowac przodu???? A jak bedziesz sie podpinal sub pod mostek to tez nie mozna bo tez izolacje trzeba nacinac hehehe dobre tego jeszcze nie bylo w CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie kolega poczyta o mostkowaniu: http://www.strefacaraudio.pl/topic/17155-lekcja-mostkowania/

Patryk czytaj bo ja juz dawno te rzeczy z tego tematu wiem i nic nie pisze o izolacji.

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/3/7/7592850_20170307_224614.png

dalej z tych twoich obrazkow nie wynika a nikt tu chyba nie jest niemową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wzmacniacza, najlepiej samemu spróbować. W jednym przypadku pomimo niewielkiej mocy na kanał wzmacniacz gra świetnie, a spięcie mostka znacznie pogarsza efekt, a w innym gra na mostku nadal świetnie, dodatkowo głośniej. Ustawienie Gain na równo w przypadku pracy tego wzmacniacza wydaje mi się jest do zrobienia, nawet dla kogoś, kto nie ma zbyt wielkiego doświadczenia. Zresztą Fujitsu ma całe 1 V, więc np. u mnie przy napięciach z Radia od 4, do 6 V i tak za wiele się nie ustawiało na Fujitsu (inny model). Masz zwrotnice, nie ma co kombinować. Podłączyć pasywnie, a czy z mostków, czy nie, to ta odpowiedź będzie Cię kosztowała :) Kosztowała tyle, ile rozdzielacze RCA typu Y sztuk 2 za parę PLN, czy tam Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz skorzystać z 2 mostków, to musisz podać sygnał na wszystkie RCA, więc rozdzielacz Y, ew. puścić 2 pary RCA i jeśli masz odpowiednią liczbę wyjść w radiu, to wyjścia Front podać na mostek A i B, a wyjścia Rear na mostek C i D. Przełącznik ustawić na 2 ch i powinno grać jak trzeba. Osobiście zasilił bym przód z kanałów bez mostka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...