Skocz do zawartości

Efektywne, łatwe do napędu wf?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Etony które podałeś są fajne tylko chyba nie grają tak dołem, a jak nic ich nie wspomoże od dołu go będzie kiepsko, można powiedzieć że basu może być mniej jak z fabryki, jednak średnica i kick bas w tych przetwornikach wg mnie zasługuje na pochwałę, bardzo szybki zwarty kick bas, do tego średnica która w tej klasie cenowej u konkurencji słabo wypada na tle tanich etonów. Miałem etony z Wavecorem a potem z piccolo, przeszedłem na dego mastery, wiem ile jedne i drugie kosztują i jakoś bez ujmy dla 6 razy tańszego etona :) Głośniki są dość efektywne, mają niższą impedancję co dołożyć może dziebko mocy, jednak ciężko mi powiedzieć czy ten dolny rejestr nie będzie kulał. 

 

AMA to spoko wybór, zagra już z radia, ale fajnie jakby te 30-40W dostał wooferek, ma na pewno więcej dołu niż Eton, jednak kickbas gorszy, coś za coś. Średnica w WF AMA jest ok, jednak tą z etona nazwałbym lżejszą, lepiej wyeksponowaną i bardziej poukładaną (o losie, zlinczują mnie zaraz za elaborat), nie mniej jednak AMA to mniejszy koszt i może się lepiej sprawdzić w graniu od samego dołu, tylko obecnie coraz ciężej dostępne są te głośniki. AMA+HK= bardzo przyzwoite granie. Zestaw etona POW160.2 kosztuje zależnie od kursu euro, można kupić go za 170€, co dziś daje ponad 700zł, wtedy konkurencja robi się dość spora w tej cenie. Używane(nawet chyba moje) etony chodziły po SCA i OLX w rozsądnych kwotach i nikt tego nie chciał, powodem może być właśnie dół pasma, nie każdemu on pasuje a w dobie dzisiejszego buczenia i pompek basu te głośniki wypadają jak "odstraszacz". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do etona to temat jest na forum obszernie skrobniety. Ja od siebie dodam ze ostatnio dalem z dolu pelne pasmo wf i wcale bym nie marudzil ze dolu brakuje. A ze w ori jednostce czy wogole w kazym radiu mozna pasmo troche podbic wiec mysle ze nikomu to ujmy nie zrobi jak bedzie takie rozwiazanie, a grac bedzie fajno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...