Skocz do zawartości

Amplituner


Rusek90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mianowicie interesuję mnie czy w cenie 300 zł dostanę jakiś w miarę amplituner (oczywiście używany)?

I na jakie marki i modele szczególnie radzilibyście zwracać uwagę, bo ja w tym temacie się nie znam, miałem kiedyś jakiegoś soniaczka ale poszedł dla ludzi :hyhy:

 

 

Czekam na sugestię i porady.

 

 

pozdrawiam,

Rusek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli warto wydać jakieś pieniążki na wzmacniacz to chyba najlepszy wybór to Marantz PM66SE KI, jeżeli słuchaliście coś lepszego w tej cenie to bardzo proszę o info, a właśnie co do ceny to on nie kosztuje 300zł :hyhy:, ale powiem, że tańszego i innego wzmacniacza wręcz nie opłaca się kupować, a jeżeli chodzi o ampli to prosiłbym o więcej szczegółów (5.1 czy 2.0) i czy musi posiadać pre out?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stereo to ma być czy wielokanałówka ?

Co ma on pędzić?

 

Myślałem o stereo, do napędzania będę także dobierał kolumienki pod zakupiony sprzęt.

Zależy mi na jakości a nie ogromnej mocy (tak oczywiście w granicach rozsądku, aby bassiku też nie brakowało;) )

 

 

 

A nie wzmak a amplituner, ponieważ ostatnio wpadła mi w ręce jakaś stara wieża Sony - LBT-D309 i bardzo miło mnie zaskoczyła(w zestawie są oryginalne kolumienki o mocy maksymalnej bodajże 90W i bardzo ładnie się sprawują). Tu kilka jej fotek (nie mojej produkcji, znalezione w necie):

http://img67.imageshack.us/img67/3548/p1010126ts9.jpg

(do tego jest jeszcze osobna część z CD i kasetami, widoczna tutaj(ktoś się nad tym znęcał chyba)):

http://photos.streamphoto.ru/6/b/9/149f7ec97e98bd92b5efbc5cb69889b6.jpg

 

 

Przez to zacząłem słuchać stacji radiowych ( :) ), które mam włączone przez całą noc i większość dnia a także podłączyłem pod PC zamiast zestawu 5.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 300zl szalu nie bedzie jesli amplituner koniecznie.. Ja za swojego Onkyo A8640 dalem 2 lata temu 400 zeta a nie jest to najnowsza konstrukcja (ale Made in Japan wiec wykonanie i jakosc bez zarzutu :) ) a za radio robi mi klasyczna polska Diora ktora znalazlem w komorce ze starej wiezy rodzicow :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kivlov, heh ale to zalezy od wymagan i tego jakie kto ma przetworniczki i chyba zdarzyles sie o tym przekonac :)

 

A w kwocie 300zl dla osoby nie wymagajacej bog wie czego jest w czym wybierac z klockow z lat 80 i 90 z wmiare dobrymi kolumnami zagra to na pewno lepiej niz szmelc z supermarketu.

 

Oczywiscie idze tylko w jednym slusznym kierunku stereo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczne Diorki nawet mozna do 50zl dorwac a nikt mi nie powie ze stara dobra Unitra to gowno [;

Ale nie powiesz mi, że dorównuje brzmieniem Denonom czy Marantzom.

W tej kasie spokojnie polecę te 2 marki. Sam mam ampli stereo marantza(SR-50L) i nie dość, że jakościowo przy świetny jak na kasę wydaną(200zł) to mocowo też daje radę.

Stare pioneery, Technicsy i Yamahy to też bardzo dobry wybór

 

Luxman'y też da się wyrwać w tej kasie, a są to też bardzo dobre wzmacniacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kivlov, ja mowie oczywiscie o wzmacniaczach a nie amplitunerach zreszta to co kolega pokazal na fotkach to wzmcniacze integry a nie amplitunery

 

Klasyczne tanie diorki to niestety bardzo kiepski brzmieniowo sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...