Skocz do zawartości

Jaki samochód do 11tys zł???


LEju_THC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ze starszych bmw to tylko sedan lub kupeta :) Mi sie w ogole nie podoba ten kompakt, kombi zreszta tez do najladniejszych nie zaliczam :wstyd: Mowa o serii e36 oczywiscie.

A co do samochodu to zmienila sie koncepcja. Tzn z tego co sie rozgladalem to ciezko jest znalezc e36w dobrym stanie z dobrym wyposazeniem w takiej cenie. Z vectra jest podobnie. Dlatego zdecydowalem sie na kupno malej furki z dieselkiem pod maska i jego tuning. Wybor prawdopodobnie padnie jednak na Ibize TDI i bedzie robiony tun na ok 160KM. Mysle ze bedzie to rozsadne poniewaz furka nie bedzie az tak duzo palic a mocy bedzie miala calkiem sporo :wstyd:

Dzieki wszystkim za porady i za zainteresowaniem tematem :wstyd: Gdy cos kupie napewno sie pochwale :wstyd: Pozdro 4 all :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kivlov, no myslalem na chipem, ewentualnie wymiana wtryskow czy tez pompy.Ale to w zaleznosci od funduszy :)

W autku klima to podstawa(przynajmniej dla mnie),el szyby i jestem juz zadowolony :D

Nie potrzeba mi wodotryskow, niektore bajery fajnie wygladaja ale tylko wygladaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rockerz_12, pewnie że da radę ale silnik będzie się męczył

w Ibizie na tym silniku po zmianie IC i programie auta wypluwają 134-144km. W golfie jest troszkę inaczej i właśnie seryjny zdrowy silnik ma najbiedniej 115km. W Ibizie tak nie jest właśnie przez IC który jest mały i chyba z tego co pamiętam schowany kompletnie za zderzak.

Jednak fakt jest taki że 50% mocy więcej można mieć wyrzucając ok 3000zł i spalanie drastycznie nie wzrasta a w benzynie trzeba wpakować minimum 2x tyle i do tego spalanie będzie sporo większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
kivlov, niestety jeszcze nie.... Głownym problemem jest brak wystarczajacych funduszy, bylo kilka powazniejszych inwestycji i sie troche kasa rozeszla. A z tego co ogladalem samochody to jak na razie nie znalazlem tego co by mi w 100% pasowalo. A nie chce sie pchac w jakis zlom, wole poczekac i znalezc ten wymarzony samochod niz jezdzic jakims zlomem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...