Skocz do zawartości

Alphard Hannibal


SzniQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie masz szans, nie katuj suba bo nie ma to sensu.

 

spokojnie orek ma się  dobrze 

 

 

Tak. Scania do samej podłogi za siedzeniami i dwie sztuki poniżej linii wzroku.  Ale rusy maja łeb do skrzynek, tego nie można im odmówić.

oj prawda i nie tylko w tym są dobrzy  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z hairtrickiem? Bo sciana sciana, szyba ogromna, blachy w opór, wzmocnienia minimalne, nie dziwne ze sie to wszystko rusza.


Nie neguje mozliwosci tych subów, chciałbym tylko powstrzymać przedwczesna ekscytacje, zeby nie okazało sie ze było jak z prototypami Exkjuzmi sxx 15, choc za te kase w porownaniu do excursiona to zadne ryzyko kupic alpharda, nawet gdyby okazały sie tak słabo wytrzymałe mocowo jak SXX 15'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy tak patrze na xmax na filmie i na ten kawałeczek "wzmacniacza"  szczerze zaczynam watpić w te podawane moce... To tak jak z procesorami w komputerach z 300mhz w przeciagu 10lat maja po 3k mhz, milion rdzeni a wcale nie robia 200% tego co zdołął zrobic 300mhz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo chyba na tych 4x fx38 nie dmuchnął z tego co mi wiadomo?

Cos tam wiesz ale nie powiesz co??? 

Mają rozmach skur****ny...

U nas z tego co wiem w poznaniu padło 3miejsce w Europie z 1x15 do 4kW (czy do 5kW)

i Znowu ??? TO jak to wkoncu z Toba jest ???

Obserwuje ale nie powiem........

To albo wiem albo nie wiem......

Sub widac ze ma potencjał ale to juz ktos z polakow musi potwierdzi i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tam więc mówię tylko " z tego co wiem" ;)

 

4xfx38 dmuchnęły wg moich informacji 148

 

1x DD9515 custom wydmuchał 158... tyle wiem ;)

Nie mam potwierdzonych info więc proszę tego nie traktować jak oficjalne wyniki.

Tak ale to forum a nie zawody i mozesz mowic co wiesz a nie gdybac jak zawsze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tak ale to forum a nie zawody i mozesz mowic co wiesz a nie gdybac jak zawsze.....

 

Po pierwsze, jak ci się coś nie podoba to do takich uwag jest PW

 

Po drugie nie widzę twojej obecności w tym temacie więc po co się udzielasz w tak błahej sprawie jak dokładne wyniki (co jak by nie patrzeć jest tu tematem ot)

 

Po trzecie jak chcesz dokładnych wyników to sobie sprawdź... rzuciłem tylko jako ciekawostkę i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jak ci się coś nie podoba to do takich uwag jest PW

 

Po drugie nie widzę twojej obecności w tym temacie więc po co się udzielasz w tak błahej sprawie jak dokładne wyniki (co jak by nie patrzeć jest tu tematem ot)

 

Po trzecie jak chcesz dokładnych wyników to sobie sprawdź... rzuciłem tylko jako ciekawostkę i tyle...

Wiec z twoich wypowiedzi to same OT.Skoro nie chciales sie podzielic tym i owym.

 

A ja sam nie musze byc aktywny tak jak ty zeby byc w tym temacie .

 

Wystarczy czytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kiedy tak patrze na xmax na filmie i na ten kawałeczek "wzmacniacza" szczerze zaczynam watpić w te podawane moce... To tak jak z procesorami w komputerach z 300mhz w przeciagu 10lat maja po 3k mhz, milion rdzeni a wcale nie robia 200% tego co zdołął zrobic 300mhz...

Jeszcze nie miałem okazji bawić się tymi piecami, a chętnie bym pomierzył jak to w rzeczywistości wygląda. Jednak Misiek na Zetce i Stetsomie wydmuchał 160,5 dB.

Oczywiście większą rolę w wyniku odegrał solidny montaż i przygotowanie auta no i sam sub. Tylko żeby ruszyć 18" Zetką to coś tej mocy musi mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak na razie nie che ich pałować bo wole by się chwile rozruszały później zobaczymy ale jak dotychczas co miałem kilka subów nie marketowki sklepowe to te najlepiej pompuja ,protestujemy zobaczymy jak wytrzymują te cewki bo zawias dość fajny jest ,i w tej cenie jest bardzo przyzwoicie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...