Skocz do zawartości

slim555
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A które radio ma 4way bez zewnętrznego proca? :P

pioneer dex-p99rs

 

Obsługa i wyposarzenie clarka dużo lepsza niż w alpinie. ale ten wygląd :niepewny: nie kojaże żadnego samochodu w którym to radio wyglądało by dobrze. 

Może nie dorosłem do grania jakie Clarion sobą reprezentował, albo miałem za bardzo buczące i wolne woofery, mało detaliczne tweetery, chciałem za głośno słuchać,ale wszystkie te bolączki wyleczyła alpina.Po dłużych odsłuchach jedynie na średnicy słyszę lekką przewagę clariona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowa zdobycz wpadła do auta, zwrotnica aktywna hifonics apollo VIII

post-10641-0-29574000-1409781184_thumb.jpg

, zamiast pasywnej zwrotnicy na tw i mid. wcześniej była orginalna zwrotnica z mb quatrt na tweeterach -12db, a na mid pasywna dopasowana do cięcia na mb quart. podział wypadał mniejwięcej na 3,5kHz i słychać było przy większych głośności że blaszka mb quart nie radzi sobie z graniem niższych częstotliwości, teraz podział wypada na ok 5kHz i jest miód na uszy :D więcej przestrzeni, blachy perkusji zrobiły się wreszcie takie jak powinny być. Pewnie na zwrotnicy zrobione od początkuj przez kogoś kto zna się na rzeczy efekt byłby lepszy, ale ja i tak jestem zadowolony z tego jak to gra :D  :D  :D

Planuje napęd suba  wymienić z rockforda na coś z hifonicsa VIII gen. Przez chwile Odin grał z subem i pokazał klasę na basie, tylko troche brakowało mu mocy żeby poczuć suba na plecach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...