Skocz do zawartości

mamy tu kogoś z Poznania?


Rekomendowane odpowiedzi

I co, moze jednak cos dojdzie do skutku?

Panowie, stworzylem na szybko grupe na facebooku https://www.facebook.com/groups/363921153740591/  PoznanCarAudio

 

Mysle ze dobrze bylo by miec kilka kilkanascie osob w grupie z poznania. Bo narazie to cos ciezko Nam idzie... 


A jutro tj Niedziela godz 19? ktos chetny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 788
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Eee co za różnica? Przecież to nie zawody

 

Dla mnie dość istotna, nie sposób posłuchać aut gdy obok stoi taki BUUUUUUUUUUUU z otwartym kufrem, szczególnie na parkingu podziemnym made in beton.

Po za tym ( nie ubliżając ciśnieniowcom) nie interesuje mnie co zrobić aby przy 2KW wycisnąć stabilne 0.5db więcej , stąd moje pytanie.

 

 

piatek godz 19:00

 

ja w piątek odpadam, sobota - niedziela nie ma problemu.

 

Tak na marginesie - Malta w weekend to chyba nie jest dobry pomysł, szczególnie CH z multipleksami.

 

To już chyba lepiej Pestka, nie ma kina, miejsca macie w brud, ochrona się nie czepia jak są zloty, szczególnie gdy nie robi się hałasu. wjazd-wyjazd w chwile, a nie jazda bez trzymanki w koło na wielopoziomówkach - z naciskiem na Maltę.

 

 

Chodz wolabym parking City ceneter

 

Za  moment rusza CH na Łacinie, tam to dopiero będzie parking.... 10.000 szklanek pod słupy-podpory konstrukcyjne :)  Jak przyjedziesz z kobietką w piątek po pracy, to masz cały weekend dla siebie, bo ją odbierzesz w niedziele wieczorem :D Jakby mało było CH w naszym mieście, rusza budowa największego multiplexu w europie, z centrum sportów , kinami itd.  na tyle duże że długo nikt nie podskoczy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobote moge jeszcze na chwile podskoczyc w niedziele bedzie juz wiekszy problem - piatek pasuje mnie idealnie.

 

Ja akurat duzo soba nie zaprezentuje ale chcialbym zobaczyc jak to u was porobione jest i ewntualne pomysly wykorzystac przy budowie swojego CA

 

Ja nawet jeszcze auta nie mam do konca poskladanego i troche trojkaty skopałem ale nie ma tragedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...