Skocz do zawartości

Honda Prelude 98' - RF


L_U_L_I
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hehe obejrzyjcie inne moje filmy bo czepiacie sie tej szyby :P gdyby ktos chciał usłyszeć sprzet to w ta sobote jest zlot jdm ow w tczewie . WOj . POmorskie. Moze ktos jest z nie daleka takze zapraszam :) godzina 12 bulwar przy wisle i szukac niebieskiej prelude :) a zreszta .. BEdzie slychac z daleka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak altek seria , aku jeszcze niestety tez.. w przyszlym roku zostalo do wymiany radio i aku na optime yellow . ale spadki nie schodza do 13 V , znacznie poprawila sie stabilnosc pradu po wymianie okablowania w samochodzie wiec nie jest zle , myslalem ze przy takim poborze bedzie rozlaczac wzmaki i liczylem wlasnie na wymiane altka ale da rade :) heh , stev dał suba na mój kanał więc może widział jak w PL rusza się " szybkami " :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Długo nic tu nie wrzucałem ..od ostatniego czasu trochę się zmieniło ... przez dłuższy czas w bagażniku jeździl Rf P2 12 , jednak w tym roku zatęskniłem za RE audio :) i postanowiłem jakoś wcisnąć 15-stkę w Prelude , było ciężko w zamkniętej skrzyni ale w BR to już wyczyn :D proces by wydostać skrzynie jest u mnie dość skomplikowany , mam nadzieje że koła wymieniać nie będę musiał w przyszłości :P 

krótka relacja z wstępnej budowy skrzynki BR i pierwsze odsłuchy ;) oraz bass demo jeszcze na skrzyni zamkniętej , choć dopiero BR pokazała pazur :)

https://www.youtube.com/watch?v=UCE3FJmpP3Y



i wrzucony niedawno :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudow nie ma bo se15 cudow nie robi. Ale fajny efekt bylby gdybys ten bagaznik poswiecil i w nim zabudowal skrzynie, tak na powaznie, tak czy siak nic Ci sie juz tam nie mieści a litraz ogranicza koniecznosc jej wlozenia i wyjmowania. Zrob wiec skrzynie jak najwieksza i zmiesc tam chocby dwie takie re.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się , ale uwierz że to jest już max co idzie tam włożyć.. wiem że nie wygląda to estetycznie , 2 lata temu była zabudowa całego bagażnika z re sxx 12 , ale chciałem spróbować jak działa 15 -stka , co prawda o mniejszej mocy niż sxx ale powierzchnią to sporo nadrabia :) szykuje się zmiana auta z większym bagażnikiem więc tam postaram się o coś mocniejszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...