Skocz do zawartości

Wzmacniacze Autotek od Zed Audio


szu_tcz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To trochę inny twór jak sam Autotek, tak jak na alledrogo jest Silverado by Autotek, miałem nawet wziąć na test, ale po stwierdzeniu "łatwo rozpoznać jak się robi mostek, bo jak zetknie Pan odpowiednie kabelki, to po prostu gra głośniej " odpuściłem temat :) A Daniel nawet ma jednego fajnego, białego Autoteka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz kupuje ala uszkodzone:) także wróci do swoich lat świetności pewnie przy okazji z wymianą elektrolitów.Najbardziej wsumie zależało mi na tym M&M i nad nim będzie trzeba posiedzieć.Pewnie gdzieś za 2 tyg dam relacje :)

A Zedy właśnie wziąłem z ciekawości na testy ze względu na ich ostatnią popularność:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę tych wzmacniaczy jest ale najpewniej na Hifona jakiegoś będziesz skazany, choćb takiego jak raflip podrzucił - inne po prostu są dość ciężko dostępne. Masz Rodeki  2150i, RA2150E, Autotek serii Mean Machine albo Thrust Bass no i oczywiście ESX serii Q, te siwe - je jeszcze jakoś można trafić. Reszta, a jest ich całkiem sporo, niestety na europejsjim rynku trafiają się w pojedynczych sztukach i do kupiena właściwie przez przypadek, no może nie do końca - przypadk potrzebuje trochę pomocy i chęci :)

Mi swego czasu rodzynek się trafił :) Us Acoustic USA4080 i jakbyś tak trafił USA2150... :)

post-4056-0-56385400-1367764478_thumb.jpg

post-4056-0-43976200-1367764490_thumb.jpg

post-4056-0-57629600-1367764512_thumb.jpg

post-4056-0-17322600-1367764539_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Zainteresował mnie Autotek 7040bts - nic szczególnego znaleźć o nim nie można w sieci, wiadomo tylko, że jest ze stajni Zeda. Interesuje mnie głownie to jak brzmi na górze ( szczegóły, oddech itp :), miał ktos do czynienia z tym modelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najmocniejszy był Thor VIII, może słaby, nie wiem, choć moim zdaniem papierkowe 125 waciszy to bardzo dużo, mam rozumieć, że te mocniejsze biją te słabsze jakościowo? A może tylko moc, bo czy ZA miało 50, czy 125, to dla mnie profil był ten sam, czyli nie mój :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Miałem kilka różnych Zedów z różnych stajni, wszystkie grały w jeden deseń, czyli nie po mojemu, za spokojnie, wycofana średnica, pitu pitu moim zdaniem.

 

Wpadnij Boguś na piknik w tym roku , przyjadę z pitolącym zed'em... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie tak bardzo chodzi o dół pasma, bo to akurat jest bardzo dobre :) ale reszta nie moja, czyli środek i góra - dla mnie za spokojna, za mało się dzieje, ale ja żaden audiofil i lubię cyk na górze :D:rotfl:  Mnie bardziej podchodzi granie ostrzejsze, np. jestem zachwycony PPI DCX na wysokich rejestrach, a są opinie, że na górze nie do przyjęcia, także Kolego kwestia indywidualna :P Dla mnie góra może czasami sypnąć, mi to się podoba :) Co do pikniku, zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i lubię cyk na górze

 

A to jak góra ma zrobić cyk, to polecam gienka... :D

Ale błagam jak na piknik to nie na zasadzie bum.. cyk, bum... cyk? Haha? :)

widzisz. Ja miałem DCX 600.4 teraz mam 8gen ZA i dla mnie powrotu do PPI nie będzie. A na pitu pitu nie tylko wzmacniacz ma wkład

 

Ciekawe co Boguś by powiedział , jak by usłyszał ESB i ZEDa, w jakimś rockowym kawałku, jak to nie ma pazura to... Się nie znam się wcale... :(

 

ale ja żaden audiofil

 

Przecież cały czas rozmawiamy o przyjemności ze słuchania a nie audiofilskich "smaczkach" i grzebaniem patykiem w piasku... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Adam, że to całokształt, ale jak było trochę za spokojnie, to wzmacniacz jak wniósł swoje na górze, to mnie to bardzo ucieszyło :)

 

Gienki miałem A klasowe na górze - REWELACJA :)

 

Zresztą mam teraz Phase Opus 150.4 w bi-ampie na przodzie i właśnie on mi przypomina Genesisa trochę i jestem zadowolony, bo rodzi ojej na dole, oraz ma to coś dla mnie na górze :) Zapiął bym najchętniej DCX na przód w bi-ampie, ale coś suby poganiać musi :D ale nie o tym temat, każdy musi posłuchać, albo zaiskrzy od razu, albo nie w przypadku Zedzia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...