Skocz do zawartości

warsztat car audio warszawa


monte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jaki profil instalki?

Bardzo enigmatycznie to opisałeś.

 

wiem ze alternator to nie sprzet car audio nakamichi :) źle to ująłem drugi altek po to aby uciagnac elektrownie 2,5 kw

 

i wszystko jasne - wątpie żeby Raadek był zainteresowany - instalacją do napier*alanki :D (ale moge sie mylic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ogladam galerie golfa 3 to bałbym sie tym golfem jezdzic...kabel zasilający przechodzi przez otwór metalowy bez zadnego zabezpieczenia(peszla itp)tylko patrzec kiedy z dymem pójdzie...

nie ma tanio i dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące temu mialem podobny problem z wyborem - szukałem warsztatu, który zainstaluje sprzęt w taki sposób, aby nie ucierpiał na tym samochód - boczki, plastiki, spinki itp. Priorytetem było dla mnie to, aby po montażu wnętrze nie skrzypiało, trzeszczało, pukało...oraz aby sprzęt zamontowany był gustownie, z klasą, bez zbędnych fajerwerków - estetycznie.

 

Dziś wiem, że dokonałem bardzo dobrego wyboru - LacAudio (www.lacaudio.pl) - Panowie podeszli do tematu bardzo profesjonalnie, może lepiej powiedzieć z pasją! Jestem bardzo zadowolony z pracy jaką wykonali - pełne zaangażowanie, merytoryczne doradztwo, pomoc w wyborze najbardziej efektywnych rozwiązań montażowych i sprzętowych!!!

 

Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

 

To za co jestem na nich zły to to, że mieli dużo genialnych pomysłów, na które ja niestety nie wpadłem :D

 

!!! POLECAM !!!! LacAudio !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BrianGtx, zgadzam się w 100% ostatnio Zyziek robił mi tapicerkę i nie mogę się nachwalić. Audio też mi kiedyś zakładał, jeszcze w starym zakładzie na głębockiej i było super profi. Mogę jedynie powiedzieć, że do każdej instalki podejdzie profesjonalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam gościa który zrobił w swoim zyciu kilka poważnych samochodów , Czarka z Galerii Tonów

 

możesz powołać się na Kacpra ze Zgierza, podjedz porozmawiaj, zobaczysz co ci doradzi,

Czarek jest dobrze poukładany w tematach samochodowych - tak więc jest szansa na rozwiązanie większości problemów :

 

http://www.galeriatonow.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...