Skocz do zawartości

HX d2 a stosunek jakości do ceny...


szakal6661
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radio można kupić za 2000, więc nie powiedział bym ze jest zła relacja jakość/cena. F1 kilka razu droższa i tu moim zdaniem jest zła relacja. To moje zdanie.

A słyszałeś któreś ? i pokaż mi gdzie kupisz hx-d2 za 2k zł ? Moim zdaniem F1 jest warte swojej ceny z uwagi np. na fakt że po prostu nie ma lepiej grającego HU !

 

Nic się nie stało,napisałem jedynie "swoją" opinię na ten temat.

Napisz w takim razie Radku co twoim zdaniem było nie teges w tym radiu :) i co byś widział jako alternatywę .

Z mocnym naciskiem na koniec!Nie zamierzam wdawać się w głupawe dyskusje z wirtualnymi audiofilami.

Nie wiem czy to było też do mnie , ale ja chętnie pogadam na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś któreś ? i pokaż mi gdzie kupisz hx-d2 za 2k zł ? Moim zdaniem F1 jest warte swojej ceny z uwagi np. na fakt że po prostu nie ma lepiej grającego HU !

 

Z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzę że jednak jest lepszy grajek - oczywiście dochodzi kwestia pozostałych komponentów i odbioru systemu jako całość.

 

Tak samo jak i ze wspomnianym HX-D2. Słuchałem kiedyś go w jednej aplikacji gdzie grał bez korekcji czasowei i z wyłączonymi wbudowanymi filtrami aktywnymi. Zapadło mi w pamięć tamto brzmienie - ciepłe, ale przejrzyste, lekkie i otwarte - naprawdę super to zabrzmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzę że jednak jest lepszy grajek - oczywiście dochodzi kwestia pozostałych komponentów i odbioru systemu jako całość.

 

Na przykład ? Bo gdybać można :P

 

Z opinią jest jak z d... - każdy ma swoją. Po co te przepychanki?

Nikt tu się nie przepycha , interesuje mnie opinia innych .

Osobiście mam bardzo podobne spostrzeżenia jak Wolf :

ciepłe, ale przejrzyste, lekkie i otwarte - naprawdę super to zabrzmiało

 

Radek ma inne zdanie i chętnie posłucham ! Jestem też otwarty na propozycję które wam się podobają :) może uda mi się posłuchać i też stwierdzę że w tej cenie coś gra lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład ? Bo gdybać można

 

Pioneer RS-D7x i RS-P70x :super:

 

Nikt tu się nie przepycha , interesuje mnie opinia innych .

Osobiście mam bardzo podobne spostrzeżenia jak Wolf :

 

ALE ja to słyszałem tylko w jednej - z kilku jakie słyszałem - aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf podeslij plisss nawet na PW linka gdzie powyzsze znajde za 2,5kPLN dobra nawet do 3k PLN bo za tyle chodzą uzywki HX-D2 , a info jest zeby znalezc cos dobrego a wrecz lepszego od HX-D2 w tej samej cenie.

 

Przyjacielu, najpierw przeczytaj topic od a do z... bo nie ja pierwszy zacząłem wymieniać klocki pokroju F#1 :zglupkiem:

 

CZyli reszta brzmiała słabo z hx-d2 ?

 

 

Nie tyle słabo co nie do końca w moim guście :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu, najpierw przeczytaj topic od a do z... bo nie ja pierwszy zacząłem wymieniać klocki pokroju F#1 :zglupkiem:

 

Wolf.... Przyjacielu....... spokojnie, ja temat od rana od początku czytam i nie musze go czytac raz jeszcze, a pisalem powaznie (więc wyluzuj bo żyłka pęknie), ciezko jest te modele akurat trafic w EU i myslałem ze moze jakis import z Japonii czy cos w ten desen wchodzi w gre. Bury szuka uzywki HX-D2 a takie chodzą w ok. 2,5 kPLN , pozniej rozpoczal sie dym i suma summarum ktos wyciągnal dzialo ze plissss pokaż mi w tej cenie cos lepszego...... no i Ty odpisujesz ze znasz cos lepszego i podajesz tego pionka....... wiec jesli ktos tu ma czytac od a do z to raczej nie ja.......:wink2: kolego

 

BTW. F#1 gola (bez procka) wlasnie za 3k PLN na allegro ostatnio stała, wiec powyższe raczej nie trafione a o emotce nawet nie wspomne...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf.... Przyjacielu....... spokojnie, ja temat od rana od początku czytam i nie musze go czytac raz jeszcze, a pisalem powaznie (więc wyluzuj bo żyłka pęknie), ciezko jest te modele akurat trafic w EU i myslałem ze moze jakis import z Japonii czy cos w ten desen wchodzi w gre. Bury szuka uzywki HX-D2 a takie chodzą w ok. 2,5 kPLN , pozniej rozpoczal sie dym i suma summarum ktos wyciągnal dzialo ze plissss pokaż mi w tej cenie cos lepszego...... no i Ty odpisujesz ze znasz cos lepszego i podajesz tego pionka....... wiec jesli ktos tu ma czytac od a do z to raczej nie ja.......:wink2: kolego

 

BTW. F#1 gola (bez procka) wlasnie za 3k PLN na allegro ostatnio stała, wiec powyższe raczej nie trafione a o emotce nawet nie wspomne...........

 

Rozmawiamy o radiach z korekcją czasową i wbudowanymi filtrami dla 4way - o ile mi wiadomo żadne F#1 bez proca tego nie potrafi. A o żyłkach i wyluzowaniu też nie masz co pisać bo akutay jest to ostatni temat przy jakim mógłbym się spinać. Zresztą wzorem Radka - KONIEC, bo standardowe piekiełko zaczyna się robić w tym temacie :dobani:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, te Pionki bez procesora można kupić nawet taniej (poniżej 2000 PLN), wiem gdyż swego czasu zastanawiałem się czy nie kupić sobie aby zabrzmiało to jak u Wolf-a ale :

 

1) Nie mam TLR-ów ;

2) Nie mam jego wzmacniaczy ;

3) Nie mam akustyki jego auta .

 

i w sumie tak sobie pomyślałem że jest to tylko jeden z elementów całości.

Już dawno uświadomiłem sobie, że mimo, iż znam tyle słów co nasz wieszcz sam nie napisał bym "Pana Tadeusza"

 

Dla rozluźnienia atmosfery w pierwszych eliminacjach EASCA w tym roku jedne z najwyższych not w całych zawodach SQ zdobył radioodtwarzacz Eclipse pokonując tabun HX-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy o radiach z korekcją czasową i wbudowanymi filtrami dla 4way - o ile mi wiadomo żadne F#1 bez proca tego nie potrafi. A o żyłkach i wyluzowaniu też nie masz co pisać bo akutay jest to ostatni temat przy jakim mógłbym się spinać. Zresztą wzorem Radka - KONIEC, bo standardowe piekiełko zaczyna się robić w tym temacie :dobani:

 

no tak, myslalem ze dowiem sie czegos ciekawego..... mnie tez piekiełko nie interesuje a przywołałem to co sam napisales wiec mnie o to nie wiń tylko siebie..... wiem ze ok 3k PLN to ledwo mozna trafic p99rs z prockiem (ale sie takie trafiają) ale to co podales bylo dla mnie (innych pewnie tez) wrecz dziwne bo cena jest wyzsza niz niz p99....... ale zresztą po co to tlumacze przeciez znowu pewnie cos zle doczytalem......... jak dla mnie to tez EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, myslalem ze dowiem sie czegos ciekawego..... mnie tez piekiełko nie interesuje a przywołałem to co sam napisales wiec mnie o to nie wiń tylko siebie..... wiem ze ok 3k PLN to ledwo mozna trafic p99rs z prockiem (ale sie takie trafiają) ale to co podales bylo dla mnie (innych pewnie tez) wrecz dziwne bo cena jest wyzsza niz niz p99....... ale zresztą po co to tlumacze przeciez znowu pewnie cos zle doczytalem......... jak dla mnie to tez EOT.

Zwróć uwagę, że wolf wtrącił się w momencie jak ktoś sugerował, że F1 status ma bardzo dobry stosunek cena/jakość. Wtedy wolf wtrącił się, ze stwierdzeniem, że są lepsze jednostki no i zaczęło się, tak więc nie masz o co czepiać się w kwestii kwoty, bo aktualnie wątek zszedł trochę na boczny tor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla rozluźnienia atmosfery w pierwszych eliminacjach EASCA w tym roku jedne z najwyższych not w całych zawodach SQ zdobył radioodtwarzacz Eclipse pokonując tabun HX-ów.

Tzn co ? Chcesz wskazac na nadzwyczajne mozliwości jednostki , czy wykazać wyższość systemu jako całość :?:

Jest jeszcze trzecia możliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...