Skocz do zawartości

n, cyfrowy polsat, czy moze cyfra +?


Ricola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 lat później...
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polsat z antenami daje Inverto Redy zazwyczaj, ostatnio spotkałem się też u klienta, który brał multiroom + satkę, że dostał antenę 70cm i w zestawie unicable - 3 wyjścia standardowe + 1 unicable, właśnie Inverto Red jak mnie pamięć nie myli.

Osobiście jeśli klient chce 'dobrze' to zakładam Black, jeśli chce ciut taniej, to Red Classic, a z najtańszych to niżej niż opticum nie schodzę, czasem żółte Televes zakładałem, jak nie było na stanie Inverto i też nie miałem z nimi problemów. Sharpów miałem kilkaset u klientów zamontowanych, tych, co były w zestawach z anteną Corab w NC+, a wcześniej w Cyfrze+ i w N, większość z nich do dziś dzień działa prawidłowo, może kilka sztuk miało jakieś usterki po roku-dwóch użytkowania, że np. 1-2 częstotliwości miały mocno ograniczony sygnał.

U mnie akurat od jakoś 4 lat wisi Quad Inverto Red Classic i coś nie chce się zepsuć :)
 

Ogólnie najistotniejszy w tym wszystkim jest talerz, Corab 80cm to takie optymalne (cena/jakość) minimum, te wszystkie chińczyki i wynalazki ze sklepów RTV omijać szerokim łukiem, konwerter jest też kwestią istotną, ale jak antena mała, pokrzywiona, że nie ma ogniskowej prawidłowej, albo z widoczną perforacją, to raczej najdroższy i najlepszy konwerter tu nie pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale jak antena mała, pokrzywiona, że nie ma ogniskowej prawidłowej, albo z widoczną perforacją, to raczej najdroższy i najlepszy konwerter tu nie pomoże :)

Nie wiem jak koledzy ale co do anten to osobiście polecam triax-a, specjalne rozmyte ognisko super ułatwia ustawianie i do tego jest praktycznie nie wrażliwe na wiatry;-)

 

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma anten, które ustawia się trudno albo łatwo. Jak się wie jak i jest do tego jakiś tam sprzęt a nie ustawia na oko, to każdą się da ustawić, chyba, że jak pisałem pogięte, skorodowane, lub z innymi uszkodzeniami to po prostu jakości na nich nie będzie albo będzie bliska zeru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mirek napisz tutaj bo ja tez bede cos myslal na temat potrojnego konwertera

Nc+ daje sharpa i nie pamiętam co by komuś padł , poza tym siła jest potrzebna większa niż do polsatu żeby to śmigało i sobie radzi czasza zalecana to 80 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie... A można jakoś samemu wykonać uchwyt do konwentera? Ku.... buraki jakieś rozj... mi antenę. Ucierpiał sam uchwyt, który był przechowany na działce, a teraz miałem talerz montować i nie mam uchwytu... czy tylko nowy zestaw wchodzi w grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... A można jakoś samemu wykonać uchwyt do konwentera? Ku.... buraki jakieś rozj... mi antenę. Ucierpiał sam uchwyt, który był przechowany na działce, a teraz miałem talerz montować i nie mam uchwytu... czy tylko nowy zestaw wchodzi w grę?

 

Wyważać otwarte drzwi? http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=uchwyt+konwertera&bmatch=base-relevance-floki-5-ele-1-2-1018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...