facebook

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyniki konkursu "najlepsza instalacja w klasie amator"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#41 stanec

stanec
  • Użytkownik
  • 2297 postów

Napisano 01 luty 2011 - 14:23

Z tego co wiem to wieczorem ma ruszyć.

Alpine - Swans - Scan-Speak - Alpine

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

www.bitmat.pl

#42 PortalCarAudio.pl

PortalCarAudio.pl
  • Użytkownik
  • 136 postów

Napisano 01 luty 2011 - 19:36

Z tego co wiem to wieczorem ma ruszyć.

Witajcie !

Zapraszamy na stronę Portalu www.portalcaraudio.pl

Strona serwisu jest jeszcze w wersji beta, aktualizowana będzie na bieżąco. Odkrywać będziemy kolejno działy Video, Giełda i Promocje.
Mogą obecnie pojawiać się małe problemy, lecz staramy się usuwać je wszystkie na bieżąco. Zachęcamy do śledzenia prac na Facebooku :)

Czekamy na wasze opinie i wrażenia!

Pozdrawiamy
Portal Car Audio team

#43 greg-si

greg-si
  • Użytkownik
  • 2178 postów

Napisano 01 luty 2011 - 19:49

ja mam pytanie czy jest możliwość wymiany zdjęć w nadesłanej pracy? Bo te co są to jak patrzę to straszna tragedia :P
ogólnie pozytywnie. Tylko marka samochodu to Rover ;)

Użytkownik greg-si edytował ten post 01 luty 2011 - 19:50

#44 Emil

Emil

BiTurbo Inside :)

• Użytkownik
  • 3570 postów

Napisano 01 luty 2011 - 19:50

Ej mi coś nie działa caly czas jest ten filmik napis Już wkrótce zaczynamy i to wsio

320KM sound :)

#45 bamc

bamc
  • Użytkownik
  • 200 postów

Napisano 01 luty 2011 - 19:55

Dołączona grafika

czy tylko u mnie to menu główne (czcionka) wygląda tak hmm... brzydko ? w sensie że taka poszarpana

#46 FUBU

FUBU

Gąbka się nie pyta o gatunek!

• Użytkownik
  • 4325 postów

Napisano 01 luty 2011 - 20:12

Ej mi coś nie działa caly czas jest ten filmik napis Już wkrótce zaczynamy i to wsio

Ctrl+F5

Yippie-ki-yay Motherfucker!

Mazda 6 I gen. - moze kiedys cos zagra...

#47 PortalCarAudio.pl

PortalCarAudio.pl
  • Użytkownik
  • 136 postów

Napisano 01 luty 2011 - 20:23

bamc, jest to możliwe - kosmetyka, w tej materii ma delikatne niedociągnięcia. Dlatego jest to wersja Beta. Niestety z niektórymi rzeczami musimy pracować już na postawionej stronie, dlatego takie sytuacje mogą się zdarzać. Wszystkie uwagi proszę kierować do mnie na priv, jeśli wystąpi z czymś problem. Jak pojawi się K@mil utworzy dział, gdzie postaramy się rozwiązywać ów problemy :)

A jak ogólne wrażenie?

Pozdrawiamy
Redakcja Portalu Car Audio

#48 sanders156

sanders156
  • Użytkownik
  • 4123 postów

Napisano 01 luty 2011 - 20:25

Poza konkursem ( po ujawnieniu instalacji zwycieskiej ) to calkiem pozytywnie , jest tego jeszcze wszystkiego tasm dosc malo ale to pocatki wiec powodzenia w dalszej rozbudowie i gratulacje co do projektu

#49 M@riusz

M@riusz
  • Użytkownik
  • 1036 postów

Napisano 01 luty 2011 - 20:33

Jakoś mi instalacja zwycięska też nie przypadła do gustu, tylko i wyłącznie dobra robota z tweeterami. Reszta taka sobie.

P.S. Oczywiście takie mam wrażenie po obejrzeniu zdjęć i przeczytaniu opisu, może gdybym zobaczył "na żywo" to moje zdanie byłoby inne.

Użytkownik ery edytował ten post 01 luty 2011 - 20:39

#50 sanders156

sanders156
  • Użytkownik
  • 4123 postów

Napisano 01 luty 2011 - 20:39

Slaba ta zwycieska instalka , kupione klocki i zamontowane zero duszy w odroznieniu od instalki wasylwka, nie mowie tu naewt o nakladzie pracy bo tyle co ta instalka byla robiona to wasylkwek pewnie przerabial zwrotki , opis jak i zdecia duzo ciekawszy u naszego forumowicza.... A jezeli wygral bo wybral takie rozwiazanie z tweeterami a nie bardziej w jego przypadku pracochlonne przerabianie slupkow to sory batory ale chyba nie tylko laski to ocenialy i wynik powinien byc inny ale coz .....

Rover tez profi duzo wiekszy wklad pracy i przemyslen w projekt , opis nie gorszy , dziwne to wszystko dla mnie kilka instalek prezentuje wyzszy poziom co widac na pierwszy rzut oka , wygrywajace auto to zestaw 2way na ori zwrotkach pedzony pasywnie ze wzmaka 2 kanalowego , a kilka instalek to 3way grajace w bi ampingu , ciete aktywnie pasywnie lub jedno i drugie , opisy lepsze lub nie gorsze i takie instalki przegrywaja ?

Nie chce zaczynac zadnej wojny ale nie rozumiem kryteri oceniania "najlepszj instalacji car audio" czy pod tym zdaniem kryje sie najladniejsze zamontowanie komponentow CA czy chodzi o to kogo instalacja jest bardziej profesjonalna , w ktora poszly wieksze naklady pracy ?

#51 Hellsin

Hellsin

Hell's kitchen

• Użytkownik
  • 5014 postów

Napisano 01 luty 2011 - 20:40

Punto - jedno ciekawe rozwiązanie, to fakt, ale są lepsze auta w moim odczuciu, nie mniej jednak szanuję decyzję jury.

!!! Oldschool rules !!! Kraina ciągłych zmian ... The true power of SQL ;)

" Pamiętaj synu - moja racja jest lepsiejsza niż twejsza " :rotfl:

#52 greg-si

greg-si
  • Użytkownik
  • 2178 postów

Napisano 01 luty 2011 - 21:49

Dokładnie nie ma co pisać: 'źle że punciak wygrał'. Wygrał i już nie ma co robić zamieszania.

Mój opis był kiepski bo wysłany w treści maila (tekst się pozawijał i redakcja miała z tym trochę roboty zapewne). Myślałem że będzie trochę inny układ całości (za dużo czasopism CA się naczytałem). Tak to bym wysłał w PDF`ie i była by magia :P

#53 K@mil

K@mil
  • Administrator
  • 4595 postów

Napisano 01 luty 2011 - 21:59

Myślę, że na temat wyniku nie ma co dyskutować :)
Redakcja podała rozstrzygnięcie konkursu i należy nam się podporządkować :)

Proszę w tej sprawie nie bić już piany :)
W życiu najważniejsze jest to, aby robić to, co się lubi...

#54 Emil

Emil

BiTurbo Inside :)

• Użytkownik
  • 3570 postów

Napisano 01 luty 2011 - 22:17

A ja mam takie pytanie do Administratora portalu czy bedzie coś takiego ze każdy może dodać swoją instalacje np instalacje w trakcie czy już ukończone najlepiej jak by każdy opis zdjecie administracja potwierdzała zeby nie zawalać serwera byle czym.

320KM sound :)

#55 K@mil

K@mil
  • Administrator
  • 4595 postów

Napisano 01 luty 2011 - 22:29

A ja mam takie pytanie do Administratora portalu czy bedzie coś takiego ze każdy może dodać swoją instalacje np instalacje w trakcie czy już ukończone najlepiej jak by każdy opis zdjecie administracja potwierdzała zeby nie zawalać serwera byle czym.

Z tego co Daniel mówił na jednym ze spotów to bez problemu możesz to zrobić :)
Baaa nawet jak masz ochotę możesz opisać jakiś produkt XXX, zrobić fotorelacje, napisać swoje wrażenia po odsłuchu, wysłać to do redakcji oni to oprawią, prześlą Ci to do autoryzacji i będziesz miał swój artykuł na portalu :)
W życiu najważniejsze jest to, aby robić to, co się lubi...

#56 wasylwek

wasylwek

Naczelny...desperat

• Użytkownik
  • 4514 postów

Napisano 01 luty 2011 - 22:59

Nie róbmy kolejnej ELASKi :rotfl: .
Hmm może i ja się na "radaktora" gdzieś załapię :rotfl:

Wasyl... czyli "miszczuniu" lutownicy ucieka" go to hiend

Ja się tam panie...z koniem kopać to nie za bardzo czasu mam (bo nie mam)  bo i tak w pizdu.. polegnę

Nigdy nie spotkałem się z tak tępym umysłem jak hmmm...Twój  :) zaczyna się od słuchu, na mózgu kończy."

#57 PortalCarAudio.pl

PortalCarAudio.pl
  • Użytkownik
  • 136 postów

Napisano 05 luty 2011 - 21:44

Witajcie!

W tym tygodniu miała miejsce premiera Portalu Car Audio. Jak wiadomo początki zwykle bywają trudne i rzadko są wolne od pewnych niedociągnięć - tak też było w naszym przypadku.

W chwili obecnej nasz serwis jest w wersji beta, co oznacza iż nie jest to jeszcze wersją ostateczna. Prace prowadzone na Portalu wpływają na zwielokrotnienie czasu ładowania się strony - jednak dokładamy wszelkich starań, aby z każdym dniem były one coraz mniej zauważalne.

Wszelkie Wasze propozycje, uwagi oraz konstruktywna krytyka pomagają nam w doskonaleniu Portalu. Prosimy o przesyłanie mailem informacji o wszelakich błędach wraz z informacją o rodzaju używanej przez Was przeglądarki internetowej. W najbliższym czasie pojawi się update strony serwisu.

Naszą misją jest budowanie świadomości ludzi w tematyce Car Audio. Chcemy dotrzeć zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Car Audio, jak również do tych, którzy siedzą w tej tematyce od lat. Chcemy abyście tworzyli wraz z nami ten Portal.
Dlatego też mamy przygotowany kolejny konkurs, będzie on dotyczył wyłonienia redaktorów, którym zaproponujemy współpracę, jednak tym razem o wynikach konkursu zdecydujecie sami. Szczegóły zamieścimy już wkrótce.

Pozdrawiamy,
Redakcja Portalu Car Audio

Z tego co Daniel mówił na jednym ze spotów to bez problemu możesz to zrobić :)
Baaa nawet jak masz ochotę możesz opisać jakiś produkt XXX, zrobić fotorelacje, napisać swoje wrażenia po odsłuchu, wysłać to do redakcji oni to oprawią, prześlą Ci to do autoryzacji i będziesz miał swój artykuł na portalu :)

Dokładnie - zgadza się :)

Pozdrawiam
Daniel

#58 Watson

Watson
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 09 luty 2011 - 15:48

W zwycięskiej instalacji zauważyłem bezpiecznik zamontowany w pobliżu kondensatora. Czy mogę dowiedzieć się jakie ma zadania i do jakiego obwodu został zastosowany?
audi multa, dic pauca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych