Skocz do zawartości

Wzmacniacz pod suba


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jak w temacie: chciałbym zakupić wzmacniacz do INFINITY REF 1260W (closed ok 33l).. chciałbym, żeby to było coś przyszłościowego, co w przyszłości z powodzeniem mogłoby napędzać 2x10" w BR (coś pokroju 2x RE Audio Re-10 D4). Na ten cel mam do 450zł (oczywiście używka). Przeglądając allegro znalazłem:

http://www.allegro.pl/item987966631_wzmacn...otega_basu.html Hifonics Z4000

http://www.allegro.pl/item987518233_wzmacn...0w_sprawny.html HIFONICS Zeus ZX6000

 

Dostanę coś lepszego w tej kasie pasującego do mojej sytuacji? Za pomoc będę z góry wdzięczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszlosciowo to juz bym celowal w jakiegos mono chyba. Ja kupilem ESXa tutaj z forum za 580zł z przesylka ale po fakcie tez sie dowiedzialem ze mastah22 ma cos fajnego do sprzedania popytaj :D dokladniej PSX D2 w nowej budzie z tego co chyba pamietam, jak za ta kase calkiem calkiem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym celował w tego PSX od Łukasza, tylko nie wiem czy jeszcze ma go do handlu ??

Mocowo będzie odpowiedni pod tego suba, na przyszłość też ok.

Będzie to lepszy wybór niż te Hifony, bo coś ostatnio firma się troszkę zeszmaciła :/

A PSX ma to do siebie, że reprezentuję godną moc i do tego jest stabilny do 2Ohm, co też jest jego zaletą, w tym przedziale cenowym, bo nie oszukujmy się, z takim budżetem wyrwać coś lepszego i mocniejszego, będzie trudno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kasie można próbować namierzyć np. Phase Evolution RS 1 - piec z regulacją fazy, subsonikiem, stabilny do 2Ohm (przy Twoim budżecie może być nierealne znalezienie dwukanałówki z taką stabilnością), w 4 Ohm oddaje około 300 solidnych WRMS.

 

pozdrawiam,

bor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisniak7821, ale co ci sie nie podoba w tym bushmenie ? to jest naprawde solidny piecyk za takie male pieniadze kiedys sie o niego ludzie zabijali. A na przyszlosc tez jak znalazl przynajmniej cos lepszego napedzisz jakas moze RE SE-12d2 zamiast 2x10" jak kto woli ale lepiej mi sie zdaje w mono startowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to lepszy wybór niż te Hifony, bo coś ostatnio firma się troszkę zeszmaciła :/

ostatnio? przecież to nie są nowe wzmaki..

 

No temu Twojemu do tych starych, kultowych oldów Hifonicsa, daleko :/

Taka prawda.

I na Twoim miejscu, wcale bym nie skreślał Buszmena, a wręcz przeciwnie.

Czy liczy się dla Ciebie to co jest napisane na piecu, chodzi mi o firmę, czy ma to grać :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSX D2 to byl jeden z bardziej udanych piecow Boschmana tak samo jest z niektorymi glosnikami BMa. Kazda firma ma jakies shity z tych przedzialow cenowy a niektore pozycje to perelki. Tak BM zrobil ze PSX D2 wsadzil w nowa bude zmienil nazwe na Z.... costam i jest dalej dobry piecyk do tego mono i stabilny jak trzeba dla poczatkujacego w CA to az az taki piecyk. Od czegos trzeba zaczynac :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o jakąś jakość.. nie tylko o moc.. bo jak patrzę na parametry tego buszmena to jeden wielki mocarz :D

 

już sam nie wiem co brać.. obecnie mam AXTONA C109 i nie chcę czegoś gorszego, trafił się mały zastrzyk gotówki i postanowiłem zmienić wzmak, teraz mętlik w głowie i sam już nie wiem.. korci mnie ten hifon. :oczami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze tragicznie z tym buschmenem nie jest bo sam na niego pamietnych czasow polowalem na 990ATX albo tego PSX D2 mysle ze bys zawiedziony nie byl a jak szukasz jakosc i mocy na przyszlosc to chyba marne szanse za taka kase. Sam kupilem podobny mocowo piecyk od hehepaka. I juz planuje do niego RE SE-12d2 zakupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie decydując się na zmianę chce czegoś co idzie bardziej w jakość.. dlatego też będzie to miało później napędzać RE.. nie chcę czegoś co narobi mi tylko dużo hałasu.. więc jak na razie prowadzi hifonics.. czy może macie jeszcze jakieś propozycje, może warto na coś poczekać w tej kasie (więcej nie dam rady dorzucić)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie decydując się na zmianę chce czegoś co idzie bardziej w jakość.
nie chcę czegoś co narobi mi tylko dużo hałasu.
więc jak na razie prowadzi hifonics.
Nooo to teraz pojechałes.... Wez jednak PSX, przynajmniej mocniejszy.... Zeby bylo jasne nie zalezy mi specjalnie na sprzedazy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega hehepack wspomniał na innym forum F2-300 raczej w tej kasie nie dostaniesz.. a F2-280 byłby dobrym rozwiązaniem (dobra kontrola, spora moc.. na głośniki przednie odpada - jakoś mało detali jak dla mnie).. ale do suba - czemu nie :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...