Skocz do zawartości

Pioneer serii AVIC czy AVH


pieszy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcę kupić do auta coś, co odtwarza CD i DVD (CD audio, DVD, DivX, mp3 itd).

Marka: Pioneer (takie przyzwyczajenie :D )

1/2 din - bez znaczenia

Sprzęt używany.

 

Za jednym zamachem chciałem załatwić:

- coś co dobrze gra (z seryjnymi głośnikami VW i brak planów rozbudowy),

- zabawia dziecko filmami wyświetlanymi na LCD w zagłówku (też Pioneer),

- nawigację GPS.

 

Z tym ostatnim punktem mam problem. Przeszukałem czyba wszystkie fora w tym kraju i nie znalazłem informacji o jakości navigacji Pioneer. Żadne forum car audio nie wspomina o tym zagadnieniu, bo to "car" ale nie "audio". Fora poświęcone nawigacji też, bo to nie nawigacja.

 

Zastanawiam się nad 2 opcjami:

1. Pioneer AVIC (np AVIC-D3)

2. Pioneer AVH-P3100DVD + navigacja Garmin

 

A teraz pytania:

Jak jest z jakością nawigacji zaimplementowanych w serii AVIC?

Jak pokrycie naszego kraju mapami?

Jak z bazą adresową (większe/mniejsze miejscowości)?

Jakie tam są mapy?

Jak często aktualizowane są te mapy?

Da się wykorzystać AutoMapę, GPMapę lub coś innego równie popularnego?

 

 

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cos mysle ze o takie informacje co do map i tego wszystkiego to raczej dystrybutor bedzie mial najwieksze pojecie co da sie z tym zrobic co w grac. Co do jakosci Navi to raczej zalezy od odbiornika GPS ktory jest w sprzecie zamontowany. Sadze ze adia z navi to troszke przezytek jak teraz mozna miec telefon z calkiem fajna navi przynajmniej mi takie rozwiazanie pasuje. Jesli chodzi o Auto mape lub cos w tym stylu to juz jednostka musi posiadac system operacyjny jak WindowsMobile, i wlasnie pod tym wzgledem chyba ja bym nie inwestowal w navi jesli chodzi o samochod i jednostke centralna tylko raczej pod same multimedia, ale to tylko moje skromne zdanie. Mozliwosc upgradu takiego Avica jest znacznie mniejsza od chodzby takiego telefonu jak ja mam wykorzystany jako Navi jak jezdze gdzies w trase (Samsung Omnia) jest bardzo dokladny w nowej automapie z buforem jest prawie zachowana plynnosc ruchu i wszystkie Miasta i miasteczka z numeracja budynkow. Najierw bys musial pogadac z dystrybutorem jak to jest z aktualizacjami do tych jednostek i czy sa odplatne a potem sie zdecydowac czy naprawde jest Ci jednosta do tego potrzebna czy da sie bez tego zyc a Navi sobie sprawic kieszonkowe :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...