Skocz do zawartości

jaki wzmacniacz polecacie do głośnika lanzar max 124D1600w


misieq872
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam głośnik wyżej wymieniony i chce teraz dokupić do niego wzmaka tylko nie wiem jaki bedzie do niego pasował który najlepiej go poruszy i uciągnie ten głośnik może pomozecie mi coś dopasować do niego chce na to przeznaczyc jakieś 200zł z góry dzieki za pomoc POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA ZBYTNIO SIE NIE ZNAM NA WZMAKACH WIEC MOŻE COŚ MI DORADZISZ COŚ BARDZIEJ KONKRETNEGO CO BYS MI POLECIŁ NAJLEPIEJ

 

1. Nie krzycz.

2. W polu SZUKAJ wpisz nazwę swojego glosnika. Conajmniej 5 tematów podaje konkretne wzmacniacze w różnym przedziale cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie duzymi literami w internecie uwazane jest za krzyk :hyhy:

 

 

W budzecie jaki podales ciezko dobrac cos sensownego. Szukasz wzmacniacza ktory w mostku bedzie stabilny w 2Ohm i wtedy bedzie w stanie oddac ok 200 - do 300 W.

Cos co przychodzi mi na mysl Sinuslive SLA-500 . Malo kontroli nad glosnikiem ale na poczatek bedzie ok..

 

Inna ciekawa opcja to Axton C109 , niby 420W RMS w mostku @ 2 Ohm ale uzywany z glowa nie uszkodzi tego lanzarka. I nawet mysle ze nie ma tych 400W :D Aktualnie znajduje sie jeden do sprzedania na tym forum w lepszej cenie niz ten na Alledrogo Choc i tak musisz nieco dolozyc do swojego budrzetu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalzales sobie nieciekawegop suba

 

Tu się zgodzę, jako ich dawny użytkownik :D

Ale do robienia budżetowego larma to się nada, szczególnie w BR :wstyd:

 

w takim budzecie znalezc naped do niego niestety...

 

A no niestety z takim budżetem to ciężko będzie coś znaleźć http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

W tej kasie na pewno łyknąłbyś jakiegoś CP, no ale brak jego stabilności w mostku przy 2Ohm, skreśla go z listy potencjalnych faworytów.

Od bidy zostaję ten SLA, na początek ok.

No chyba, że jednak dozbierasz do budżetu, powiedzmy jeszcze ze 150zł., to na pewno coś bardziej sensownego będzie można znaleźć.

No i jak kolega waski pisał wcześniej, można zastanowić się również nad tym Axtonem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najmodniejszy i mieszczacy się w budżecie piecyk produkuje ..... PJEJING :wstyd: Baaardzo popularne połączenie http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

Teraz poważnie - jeśli chcesz zostawić sobie ten glosnik to ja proponuje dozbierac jednak te 130 - 150 zł i wziąć tego axtona. Jak za te piniundze to dobry klocuś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...