Skocz do zawartości

Hifonics Brutus BX1000D


leonsr60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie zatem moje jest takie czy do uruchomienia tego pieca niezbedny jest sterownik basu z takim oto wejsciem "remote" jak na zdjeciu?

http://img1.aukcjoner.pl/gallery/002176664/4_f.jpg

bo wzmak sie normalnie wlancza swieci zielona dioda tylko poprostu nie gra, dalem go takiemu znajomemu i on twierdzi ze bez tego ten wzmak nie ruszy ale chce upewnic sie jeszcze od was :rotfl:

ewentualnie ile taki bajer moze kosztowac? najlepiej jak najtaniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ma on gonic hx2 15" to chyba mu nie da rady

 

Ojj, właśnie sam stwierdziłeś fakt już dokonany.

Z tego co wiem to HX2 12" ma moc 1kW, chyba :D ??

Także 15" pewnie troszku więcej, także dobrze ponad 1kW by mu się przydał.

A tak na marginesie, to takiego fajnego suba chcesz naganiać cyfrowym Hifonem

i to do tego jeszcze z tej nowej serii :D !! !! !!

Szkoda głośnika, naprawdę.

Trza było mocno dozbierać i porozglądać się za czymś bardziej jakościowym.

A i nie mów mi że masz zamiar z tym RF'em brać udział w dB Dragu :wstyd: !! ??

Bo normalnie nie wytrzymam i obalę się zara z krzesła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbować sił możecie, ale naprawdę szkoda suba, bo to jednak bardziej jakościowy przetwornik do słuchania go, a nie do zajechania, czyt.: nie umiejętne zestrojenie budy pod dB Drag, np. :D

Także trza z tym uważać, żeby go nie uwalić.

Ale ja na miejscu kolegi zastanowiłbym się nad lepszym i jakościowym piecem do niego, bo się zmarnuję.

A jak ma służyć do robienia zadymy, to sprzedać RF'a, kupić coś do łupania i wsio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam ZXI 1008 bez podłączonego pilota NIE CHCIAŁ grać. Dopiero po jego podłączeniu zaczynał grać. Bez pilota działał normalnie ( zielona dioda ) ale nie grał.

Proponuje zacząć od pilota. Na elektordzie oraz allegro ktos sprzedawał z kablem za 30 złotych. Poszukaj w ogłoszeniach i w archiwalnych aukcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot wlasnie czekalem na taka odpowiedz :D
Nie wierze aby roznil sie czyms poza moca od 2006d a 2006d pracowal bez. cala ta seria to w zasadzie te same konstrukcje wiec watpie... Nie mialem go jednak zeby stwierdzic z cala stanowczoscia, jednak pilot to ta sama konstrukcja dla obu tych typow wiec nie sadze zeby mial znaczenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pilotem to też nie chce mi się wierzyć :D ??

Żeby wina leżała tylko i wyłącznie po jego stronie, dziwne to trochę ??

Mój Crunch działa bez pilota, chociaż mam go w domu, podobnie do mojego ESX'a.

Do RF z mojego podpisu też dodawany był pilot-Remote, nie mam go w ogóle, a piecyk działa bez zarzutów :D

No chyba, że ten Hifon jest tak dziwnym i magicznym urządzeniem, że bez pilota, który jak się domyślam, steruję tylko poziomem głośności basu, nie chce działać :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym sprawdzil jeszcze taka opcje jak napiecie na kablu REMOTE ( jeden z moich wzmakow objawial ten sam problem i objawy byly identyczne okazalo sie ze na REMOTE jest nizsze napiecie niz 12V i wzmak swiecil ale nie gral szybki mostek remote z +12V powinno rozjasnic ta sytuacje a jezeli problem nie lezy w tym miejscu to szukalbym problemu w koncowkach mocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...