Skocz do zawartości

Mazda 323


green
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 362
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

są pierścionki, dystanse czas na wooferki :D takie oto bliźniaki do mnie dotarły na mikołaja :P zdjęcia robione telefonem.

 

http://img253.imageshack.us/img253/8707/zdjcie0487.jpg

 

http://img149.imageshack.us/img149/8528/zdjcie0486i.jpg

Edytowane przez green
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HXd2, stegi, utopia berylowa.... zastanawiam się co z tego wyjdzie.

Setup już miałeś gdzieś przetestowany/odsłuchany czy raczej w ciemno idziesz??

 

Wszystko bardzo profi ale jak nie wstrzelisz się w swoje brzmienie z tym setupem to chyba będziesz lepszy niż cały "hammerite team" razem wzięty w czasie budowania fury :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf Focala słuchałem zarówno pod xesem jak i braxami.Teraz zobaczymy jak zagrają na stegach.HX-D2 był ale niestety brak ściąganego panela zrobił swoje.Teraz będzie CDA 117Ri/CHA-624S(już leci)/RUX-C701(już leci)/PXA-H701(za tydzień wylatuje).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tym radiem proca chyba nie wysterujesz. Chyba że samym rux`em da się sterować utworami ze zmieniarki.

117Ri nie ma wyjścia AiNet tylko wejście na zmieniarkę z tego co widzę na obudowie. Chyba że się mylę i tutaj można zmienić In/Out

Edytowane przez greg-si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, wszystko jest zrozumiałe. Chodzi mi jedynie o przysyłanie sygnału. O ile sygnał ze zmieniarki przekazywany jet do procesora przez światłowód to sygnał z radia, czy USB idzie już do niego analogowo. No chyba, że nie zamierzasz słuchać radia oraz wykorzystywać USB. Co prawda nic nie stoi na przeszkodzie, ale jednak jakość może być gorsza. Wg mnie przy tak zaawansowanej instalacji można było wykorzystać radio z optical out.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...