Skocz do zawartości

Mazda 323


green
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 362
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na razie brak czasu na własne auto :rozpacz: ale żeby że nic się nie dzieje. Parę wrzutek na szybko. A ty Kris suby lepiej zmieniaj :P

 

Rameczka pod detector braxowy

 

http://img848.imageshack.us/img848/6765/braxx3.jpg

 

2 aku wrzucony we wnękę koła zapasowego żegnajcie subiki w kole :mur1:

 

http://img215.imageshack.us/img215/7202/26042011290.jpg

 

http://img9.imageshack.us/img9/4294/26042011291.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green ja sie martwie o wzmacniacz narazie a co do subków to wiesz dylemacik jest. Wiesz że ja biedny to poczekam aż mi lepsze promo zrobisz:P a jak nie to mogę przyjechać i odrobić przy aucie jak Ty taki zaganiany :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
DCA a w czym przeszkadza ci Rux z tyłu? Idąc tym tropem wzmaki też powinienem mieć gdzieś z przodu bo bym miał trudności z ustawieniem? Ruxa nie przestawiasz co chwilę. Myślę że jeśli naprawdę będzie mi to przeszkadzało to go gdzieś przeniosę. Zresztą kabel do Rux'a jest długi więc gdybym go nie miał to zawsze mogę pożyczyć ustawić i oddać i tak naprawdę znów nie mam Rux'a i byłby kwas. Problemów raczej z umiejscownieniem Rux'a nie widzę na obecną chwilę wyjdzie w praniu jak zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam dość dziwne miejsce na ruxa ... ba nawet na cokolwiek ... jestem ciekaw dlaczego się na to miejsce zdecydowałeś ... Bo i tak w trakcie jazdy go nie użyjesz ... Chyba by było lepszą opcją w schowek go wstawić abo dopinać okazjonalnie ...

 

Sam się przymierzam z osadzeniem swojego ... no ale mi on jest nie zbędny pod ręką ... podsufitkę też wykluczyłem bo to nie f16 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw dlaczego się na to miejsce zdecydowałeś ... Bo i tak w trakcie jazdy go nie użyjesz ...

 

bo ma Japończyka ... dodatkowo Rux-a używa się na postoju nie w czasie jazdy :P Chyba że ktoś lubi robić mijanki między pasami.

Green - jak tam kalesraki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ma Japończyka ... dodatkowo Rux-a używa się na postoju nie w czasie jazdy

no chyba jesteś w małym błędzie ... podałem mój przykład ... gdzie głośność będzie sterowana z Ruxa ...

co do deski ... to zobacz astrę III - i myślę że o wiele mniej przyjazna deska ... a i tak rux w zasięg ręki wskoczy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba jesteś w małym błędzie ... podałem mój przykład ... gdzie głośność będzie sterowana z Ruxa ...

 

Twój przypadek to Twój przypadek, piszemy o tym aucie ? Może pomyliłem wątki i nazywa się to Instalacja Marcin-real ?

On ma radio, więc Rux-a ma tylko do nastawów ...

 

co do deski ... to zobacz astrę III - i myślę że o wiele mniej przyjazna deska ... a i tak rux w zasięg ręki wskoczy ....

 

to jeszcze mało widziałeś Japończyków i ich desek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój przypadek to Twój przypadek, piszemy o tym aucie ? Może pomyliłem wątki i nazywa się to Instalacja Marcin-real ?

On ma radio, więc Rux-a ma tylko do nastawów ...

no niestety napisałeś iż ruxa używa się na postoju a nie w czasie jazdy .... nie dodając iż w jego przypadku ...

Ale dobra ... więc po co go montować ???? nie lepiej zostawić przewodzik i w trakcie strojenia sobie w rączce trzymać ruxa ...

to jeszcze mało widziałeś Japończyków i ich desek.

 

przecież wyżej napisałeś iż mówimy o instalce 323 .... (którą jeździłem 2 lata do pracy) inne też widziałem miałem np colta .... miałem mx3 (którą teraz Tata ma) ...

 

Ale to nic do tematu raczej nie wnosi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dobra ... więc po co go montować ???? nie lepiej zostawić przewodzik i w trakcie strojenia sobie w rączce trzymać ruxa ...

 

sprawa właściciela, nie uważasz ? dodatkowo ma to być demo-car więc odpowiedź sama powinna Ci się nasunąć.

 

przecież wyżej napisałeś iż mówimy o instalce 323 ....

 

to po co wtrącasz Astrę do tematu ? Napisałem deski odnośnie porównania na tle innych marek Niemieckich/Koreańskich i itd. nie na tle posiadania, oczywiście mowa o klasie max. średniej typu Accord. Zawsze było mało miejsca na sprzęt jak ktoś chciał upakować "dużo" sprzętu, przy okazji dużo kombinacji co by go upchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa właściciela, nie uważasz ? dodatkowo ma to być demo-car więc odpowiedź sama powinna Ci się nasunąć.

jak najbardziej właściciela ... właśnie dla tego moje pytanie !! do właściciela !!

jestem ciekaw dlaczego się na to miejsce zdecydowałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie jest niedziela sielankowo proszę. Tak jak napisał Hellsin RUX'a mam tylko do nastaw od głośności mam radyjko.Czemu tamto miejsce? Bo nie chciałem ograniczać schowków które są mi potrzebne z racji tak małego auta. A bez sensu kupować kpl z RUX'em tylko po to by go wypinać. Każdy robi auto pod siebie i czasem jego wizje są dużo ważniejsze niż funkcjonalność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Up z powodu braku czasu i urlopu troszkę zaniedbałem auto a teraz biorę się za nadrabianie zaległości. Na pierwszy ogień poszedł boczek drzwi z racji usunięcia kieszeni trzeba było to jakoś zrobić by wyglądało. I jednak przeniesienie z tyłu na przód sterownika procka, jeszcze w tym samym miejscu pojawi się power detector braxa. Zdjęcia bardzo robocze..

 

http://img543.imageshack.us/img543/8919/20072946.jpg

 

http://img810.imageshack.us/img810/1296/40675812.jpg

 

http://img97.imageshack.us/img97/7959/80923644.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...