Skocz do zawartości

Co byście poradzili ?


darus84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! A więc temat jest następujący... Mam Fiata CC. Obcna konfiguracja CA wyglada tak :

 

- Rockford Fosgate 400.4 (zasila przód 4 x Hertz ev165 + 2 x ht18)

- Rockford Fosgate 1000db (zasila sub Hertz HX 300 z serii hi energy)

 

całość sterowana aktywką.

 

I teraz tak mnie kusi wymiana suba... I mam kilka propozycji subwoferow, ale żadnego nie słyszałem na żywo dlatego proszę o ewentalne komentarze i porady.

kandydaci:

- Audio System Hellon (12")

- Rockford Fosgate T112D4 (12")

- CarPower Sonic (12")

 

ewentualnie jakieś inne propozycje ?

 

Rockford daje 1 kw przy 2 ohm.

skrzynia br 52L.

głośnik zamontowny musi być magnesem na zewnątrz (tak skonstruowana jest zabudowa)

 

Zalezy mi żeby głosnik dobrze grał na co dzień , ale jak trzeba to żeby potrafił dobrze kopnąc...

 

Obecnie jestem zadowolony z Hertza , ale przy większych głośnościach brakuje mu mocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wymieniles to Helon troche ma chyba jednak wieksze zapotrzebowanie na prad

 

Do sonica nie jestem zbytnio przekonany , ja bym wybral T1 ale czy zagra mocniej od Hertza ?? Tego ci nie powiem bo widze ze masz grube wymagania w tak malym samochodzie ci HX nie starcza na codzien :] Ja mialem 2xHX w zafirze i na codzien to bylo juz zbyt wiele wiec moze drugi HX + zmiana zasilania ? Moze 2xRF P3 10 lub 12'

 

No opcji jest wiele ja bym jeszcze sprubowal sciagnac Hertza seri SPL Show sa na Ebay za niecalego tysiaka a jest to juz bardziej SPL'owa konstrukcja od HX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wymieniles to Helon troche ma chyba jednak wieksze zapotrzebowanie na prad

 

Do sonica nie jestem zbytnio przekonany , ja bym wybral T1 ale czy zagra mocniej od Hertza ?? Tego ci nie powiem bo widze ze masz grube wymagania w tak malym samochodzie ci HX nie starcza na codzien :] Ja mialem 2xHX w zafirze i na codzien to bylo juz zbyt wiele wiec moze drugi HX + zmiana zasilania ? Moze 2xRF P3 10 lub 12'

 

No opcji jest wiele ja bym jeszcze sprubowal sciagnac Hertza seri SPL Show sa na Ebay za niecalego tysiaka a jest to juz bardziej SPL'owa konstrukcja od HX

 

Też myślałem o T1... Ale właśnie czy różnica będzie aż tak wielka , czy opłaca sie w to inwestować ?!

Raczej musi zostać 1 x 12" , bo dopiero zrobiłem nową zabudowe (z airbrushem ) i szkoda znów zmieniac...

 

A HX w sumie to wystarcza bo robi niesamowitą zadyme , ale wiadomo jak to jest z CA , człowiek chce coraz to więcej i lepiej i nigdy nie ma dosyc... :] Coś mi sie wydaje że chyba przesadzam już z tym wymyślaniem i może zostawie tego HX i nie będe kombinować... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...