Skocz do zawartości

Fiat Grande Punto


yacagp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! chciałem przedstawić wam moją instalacje,system oparty jest na zestawie jbl c 608 gti,napędza go dls ra 20.w bagazniku gra jl audio v2d2 pod stegiem k2.01 a sygnał zapodaje alpinka cda 9533.niestety nie mam zbyt wielu fotek z instalacji gdyż całość była koszmarnie rozciągnieta w czasie.pewnie wielu z was bedzie sie turlało ze śmiechu po podłodze ale od rozpoczęcia prac do końca minął ...rok.nie pytajcie dlaczego bo szkoda gadać. oto efekt mych prac

post-1307-1270254892.jpg

post-1-1270254892.jpg

post-1-1270254893.jpg

post-1-1270254894.jpg

post-1-1270254895.jpg

post-1-1270254896.jpg

post-1-1270254897.jpg

post-1-1270254898.jpg

post-1-1270254899.jpg

post-1-1270254900.jpg

post-1-1270254901.jpg

post-1-1270254902.jpg

post-1-1270254903.jpg

post-1-1270254904.jpg

post-1-1270254905.jpg

post-1-1270254906.jpg

post-1-1270254907.jpg

post-1-1270254908.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yacagp, bagażnik taki właśnie mi się podoba, skromnie w obiciu, wszystko pochowane - i o to chodzi. A jak z dostępem do zapasowego? Jak ten przód gra?

Gratki za wytrwałość! U mnie się ciągnie od listopada także wiem o co chodzi, a to klocki nowe wpadły a to chęć jeszcze innych i wiecznie nie skończona instalka... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zapas gdzieś musi być mimo wszystko...

Tak u mnie jeździ pod siedzeniem :rotfl::rotfl::rotfl:

 

yacagp, bagażnik mi się podoba prosto i estetycznie

Natomiast jeżeli chodzi o Twój pomysł na słupki to mi się średnio podobają :] ale jak to mówią gust jak hu... każdy ma swój :D

Pierścionki do tweeterów ręcznie strugałeś :?: Jeśli tak to :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za zwłoke ale obowiązki swiateczno-rodzinne nie pozwoliły siąść do kompa.juz odpowiadam

[bagażnik taki właśnie mi się podoba, skromnie w obiciu, wszystko pochowane - i o to chodzi. A jak z dostępem do zapasowego? Jak ten przód gra?

Gratki za wytrwałość! U mnie się ciągnie od listopada także wiem o co chodzi, a to klocki nowe wpadły a to chęć jeszcze innych i wiecznie nie skończona instalka...

/quote] bagażnik taki właśnie mi się podoba, skromnie w obiciu, wszystko pochowane - i o to chodzi. A jak z dostępem do zapasowego? Jak ten przód gra?

Gratki za wytrwałość! U mnie się ciągnie od listopada także wiem o co chodzi, a to klocki nowe wpadły a to chęć jeszcze innych i wiecznie nie skończona instalka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz

yacagp, bagażnik taki właśnie mi się podoba, skromnie w obiciu, wszystko pochowane - i o to chodzi. A jak z dostępem do zapasowego? Jak ten przód gra?

Gratki za wytrwałość! U mnie się ciągnie od listopada także wiem o co chodzi, a to klocki nowe wpadły a to chęć jeszcze innych i wiecznie nie skończona instalka... :rotfl:

no niestety z zapasówką musiałem iść na kompromis.jako że rocznie robie ponad 25 kkm musiałem go zagazować,wiec zakupiłem dojazdówke i podróżuje ze mną w bagażniku :wstyd: tak na marginesie poza wami nie mam sie komu tym sprzętem pochwalić.większość moich znajomych i tak puka sie znacząco w czoło

gra to rzekłbym ,,mięsiście``,zresztą system przedni kupowałem pod muze(rock,metal).poza tym subbas nie schodzi tak nisko jak może wielu z was by sobie życzyło ale mnie nie specjalnie to przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zapas gdzieś musi być mimo wszystko...

Tak u mnie jeździ pod siedzeniem :wstyd::rotfl::rotfl:

 

yacagp, bagażnik mi się podoba prosto i estetycznie :D

Natomiast jeżeli chodzi o Twój pomysł na słupki to mi się średnio podobają :] ale jak to mówią gust jak hu... każdy ma swój :P

Pierścionki do tweeterów ręcznie strugałeś :?: Jeśli tak to :rotfl:

tak,od kupienia kawałka blachy alu do końcowego polerowania moja ręczna robota.

BTW: HELP !!!!jak wkleić do jednego postu kilka cytatów,bo ja sie poddaje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od rozpoczęcia prac do końca minął ...rok.nie pytajcie dlaczego bo szkoda gadać.

ja wiem dlaczego poprostu szukałeś dobrego pomysłu na zabudowe i znalazłeś go w moim temacie <lol2> bo mamy podobne zabudowy :D a tak serio to mnie się podoba bo fajne klocki, wygłuszenie też super no i wszystko schludnie w plecionce opatulone. Pewnie dlatego to wszystko tyle trwało bo kaski brakowało ale to tym lepiej, że zrobiłeś cos porządnego niż jeżdzić na dekarce z niskiej klasy sprzętem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...