Skocz do zawartości

Caraudioshop.pl


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo :(

 

Wie ktos co sie dzieje z tym sklepem ? Kupilem u Nich rozdzielacz miech temu przelalem hajs - wysylki nie ma, telefon wylaczony, strona tez od wczoraj nie dziala :P Nie byly to duze pieniadze i nie pojde z tym na psy ale sam fakt, ze ktos ludzi w chuja robi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep zbankrutowal jakis miesiac temu , strona podzialala jeszcze kilka dni i tez padla , wyprzedawali na allegro sprzet , pozniej meble z chaty a pozniej cisza....

 

[ Dodano: 2010-04-02, 11:16 ]

Gosc ma na elektrodzie konto wlasnie caraudioshop

 

[ Dodano: 2010-04-02, 11:17 ]

Jak by co to wiem gdzie maja "siedzibe" garaz na terenie auto parku tam montowali sprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że to przeczytałem, bo miałem do nich jechać po sprzet ale widze że nie ma sensu...

Ten sklep zbankrutowal jakis miesiac temu , strona podzialala jeszcze kilka dni i tez padla , wyprzedawali na allegro sprzet , pozniej meble z chaty a pozniej cisza....

Skonczyli juz wyprzedawać? Może dałoby sie jeszcze jakąś okazje wyrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli korzystacie z usługi Poczty Polskiej patrzcie na datę nadania ze stempla. Co prawda czasami jest słabo odbity i ledwo widać... ale nie dajcie się robić w bambuko, gdy sprzedawca zapewnia was iż wysłał paczkę a dostawa się opóźnia. Obecnie Poczta Polska doręcza priorytety na drugi dzień lub pojutrze od wysłania. Maksymalny termin jaki mają na doręczenie priorytetu to 3 dni (liczone od godziny chyba 12 lub 14), a po tym czasie można żądać odszkodowania za opóźnienie. Na paczki 'ekonomiczne' mają 7 dni. Sam korzystam z usług PP i muszę bardzo pochwalić ich usługi, bo w ostatnim czasie naprawdę się poprawiło. Ponadto poczta wprowadza tracking, więc będzie można samemu monitorować stan paczki. Ale nawet teraz, bierzcie numer przesyłki(pod kodem kreskowym) od sprzedawcy, który rzekomo wysłał przesyłkę i można zadzwonić na pocztę sprawdzić, czy taka paczka została w ogóle wysłana(czy jest w ich systemie).

Często spotykałem się z kłamstwami sprzedawców, że wysłali paczkę, a po sprawdzeniu, okazywało się, ze albo w ogóle nie jest nadana, albo wysłali dopiero po upomnieniu. Także, miejcie dystans do zapewnień sprzedawców i trochę wstrzemięźliwości, bo każdy zwala winę na pocztę, a obecnie mnie zaskakuje jej funkcjonowanie, oczywiście pozytywnie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep zbankrutowal jakis miesiac temu , strona podzialala jeszcze kilka dni i tez padla , wyprzedawali na allegro sprzet , pozniej meble z chaty a pozniej cisza....

 

fakt, naprawdę niektóre kwoty były bardzo śmieszne ...

można było kupić dużo SS za grosze ...

 

Nie mniej jednak ja tam nic nie zamówiłem, po wcześniejszych wpadkach tegoż sklepu za czasów świetności ( tak samo dawali ciała z wysyłkami )

 

Jedyne co pozostało po nich to niesmak oraz to :

 

http://www.forum.caraudioshop.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz Im w moim imieniu obic ryje ?? Skurwysyny zlodziejskie :] Jakbym mieszkal w poblizu to bym sie pofatygowal :zly: Czyli na rozdzielacz/zwrot hajsu nie ma co liczyc :/

 

 

A wiesz ze podbije po swietach do AUTO PARKU i oblukam sytuacje.....

 

Skonczyli juz wyprzedawać? Może dałoby sie jeszcze jakąś okazje wyrwać

 

 

Wieczorem moge wam podac nick z allegro tegoz sklepu , mam odnich wzmaka kupionego przez allegro ale nie ze swojego konta wiec terz nie moge sprawdzic

 

Co do cen to faktycznie tanio jak cholera a podbijanie cen z wlasnych lapkow to byla tam norma... przynajmniej bylem swiadkiem takiej sytuacji/......

 

 

Fakt ze ja nie mialem z nimi zadnego problemu i wszystko bylo jak talala , dwa garaze rarytaskow sprzetowych nowych i uzywek , swoja droga ciekawe z kad to bylo brane bo te ceny.... sami wiecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...