Skocz do zawartości

Radyjko , liczy sie tylko jakosc dzwieku i cena


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odrazu mowie ze nie chodzi tu o kolejny temat o radyjku do 400zł bo takie posiadam :rotfl:

Mam nadzieje ze nie zagmatwam tematu probujac opisac czego chce.

Wiec tak.... bylo mi dane przerobic kilka drozszych i lepszych jakosciowo zestawow w swoich autach..... przyszedl pomysl na biznes i musialem sie pozbyc samochodu z tym lepszym systemem i zostal mi slabszy..... postanowilem ze za kwote do 2000zł ( z okablowaniem i wygluszeniem ) chce zlorzyc system mozliwie najpoprawniej grający.... narazie jestem calkiem zadowolony ale.... człowiek szybko przyzwyczaja sie do dobrego i po przesiadce miedzy innymi z naki cd 500 czuje strasznie mocno sztucznosc dzwieku z clariona , ta nie naturalnosc mnie wykancza dlatego szukam radyjka ktore zastąpi clariona nie zalerzy mi na wygladzie , usb , animacjach , aux dokladnie na niczym pomijajac moze sterowanie subem i minimum 2xRCA.... no i naturalnosc słyszalem ze philips zrobil kilka udanych radyjek moze cos o tym wiecie ? :zdegustowany: Moze Becker jakis nizszy model ( o beckerach nie mam wielkiego pojecia ) , moze jakies inne nie popularne konstrukcje , dziwne ale wole orginalne klocki nie lubie oklepanych hitow... oczywiscie jezeli jakas alpine z seri 7... w tym budzecie jest godna polecenia to moze przemyslec ale raczej nie szukam tu radja pokroju JVC SH ,

 

 

..... widzicie ze komplikuje sprawe ale okazja zeby posluchac cos oklepanego zawsze sie znajdzie a orginalnosc biore w ciemno na zasadzie doswiadczenia na przyszlosc.....

 

 

Mam nadzieje ze rozumiecie czego poszukuje i podzielicie sie jakimis opiniami zeby mnie naprowadzic na dobry wybor....

 

Cena graniczna okolo 400zł a lepiej mniej bo chce wymienic clarka jeden do jednego jezeli bedzie to mozliwe a z uwagi ze moj clark jest DECK'iem , bo koncowki mocy sa popalone to jeszcze bede musial troche w niego zainwestowac zeby znalesc chetnego :rotfl:

 

 

pozdrawiam , czekam na sugestie

 

[ Dodano: 2010-03-30, 00:32 ]

Jeszcze przy okazji sie zapytam jaki jest koszt orientacyjny wymiany koncowek mocy i czy moj panel pasuje do dxz 578 bo na allegro wisi 578 bez panela podobno z papierami za 99zł wiec moze bardziej mi sie oplaca kupic 578 dac mu swoj panel i sprzedac swojego bez panel a i tamtego z panelemn

 

[ Dodano: 2010-03-30, 00:35 ]

jeszcze jedno nie chce radyjka ktore ma fabrycznie problem z nagrywanymi plytami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci wysłać RC959 na test (ma linie nie podświetlone na wyświetlaczu). Po testach możesz bez problemów zwrócić (pokrywasz tylko koszt przesyłki w obie strony).

PS

Becker-a też bym mógł wysłać :zdegustowany: ale według mnie lepszy dźwięk sekcji CD i radia ma 959 (z tym że ma tylko jeden tuner a nie dwa jak Becker).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjka nie slucham bo zadko leci tam cos co mi odpowiada wiec tuner nie jest problemem....

Jak zdecyduje sie na testy to napisze na pw bo najpierw wole sprzedac clarka zeby byc wyplacalnym gdy mi cos podpasuje

 

[ Dodano: 2010-03-30, 00:52 ]

Swoja droga moze zainteresowala mnie naka cd 300 ale slyszalem ze jest kiepska , kwestia czy jest kiepska porownujac do wyzszych modeli ale w porownaniu z clarione moze juz bylo by to dobre radyjko.... co myslicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2010-03-30, 00:52 ]

Swoja droga moze zainteresowala mnie naka cd 300 ale slyszalem ze jest kiepska , kwestia czy jest kiepska porownujac do wyzszych modeli ale w porownaniu z clarione moze juz bylo by to dobre radyjko.... co myslicie ??

 

CD300 w zestawieniu np. z CD500 to jakbyś zestawił słabe CDE z wiele klas lepszym CDA. Do tego CD300 są awaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD300 w zestawieniu np. z CD500 to jakbyś zestawił słabe CDE z wiele klas lepszym CDA. Do tego CD300 są awaryjne.

 

 

No ok ale gdybym zestawil ze swoim clarionem ??

 

poszukaj sobie Becker Mexico Pro 4627 :rotfl:

 

Dostalem juz oferte na PW i mysle o nim intensywnie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD300 w zestawieniu np. z CD500 to jakbyś zestawił słabe CDE z wiele klas lepszym CDA. Do tego CD300 są awaryjne.

 

 

No ok ale gdybym zestawil ze swoim clarionem ??

 

poszukaj sobie Becker Mexico Pro 4627 :rotfl:

 

Dostalem juz oferte na PW i mysle o nim intensywnie :rotfl:

 

Nigdy nie miałem żadnego clarka w łapach, tak więc nie wiem. U mnie w aucie jedynie Naki i Alpinki grały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...