Skocz do zawartości

Clarion vs. inni...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy proszę o kilka opinii. Jestem na dalszym etapie poszukiwania jednostki napędzającej mój system. Na chwilę obecną proszę o wskazanie Waszym zdaniem faworyta (ceny nie biorę pod uwagę- dla mnie to ma grać!)

 

Clark DRX 9175R

Clark DRX 960RZ

Nakamichi CD 500

Alpine 9886r

 

Inne propozycje mile widziane. Powtarzam- liczy się dla mnie tylko i wyłącznie dźwięk! Rodzaj nośnika czy wygląd są nie istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej stawki nie pasuje tylko 9886, ja bym tu widział 7944 prędzej :rotfl:

 

Nie da się wyłonić faworyta. To tak jak z kobietami, jeden lubi blondynki, inny brunetki, a jeszcze inny rude.

Tu jest to samo, jeden preferuje brzmienie clariona, drugi brzmienie naki, a trzeci alpine. Co tobie podpasi, to najlepiej wrzucić sprzęt i posłuchać. W mazowieckim było już kilka spotów, wybierz się na następny i spróbuj poprzerzucać sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz20VT, miałem z obydwoma Clarkami do czynienia, obecnie posiadam 960RZ i podchodzi mi bardziej, z resztą nie tylko mi podszedł ale właścicielowi 9175 też jest za 960-tką. Poematów nie będę pisał dlaczego - po prostu na moje ucho lepiej zagrał :rotfl:

Pozostałych nie słyszałem to się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując do poprzednika w tej samej aplikacji jak się pozmieniało...

 

-bas dość przyjemny i wyraźny, dużo lepiej mi podszedł niż z poprzednika 9812 - bardziej się wyłonił w mojej aplikacji dół niż w Alpince.

-sopran dość stonowany, nie rzuca się ,,wprzód" i nie wyostrza jak w 9812

Ogólnie gra dość neutralnie, na pewno nie ostro, troszeczkę mniej dynamiki niż w 9812. Tak powiem :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...