Skocz do zawartości

Monitorek


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczace car pc to udezajcie do mnie na PM. Co do sklepów to rozgladnij się tez za granica - np na ebay. Łatwiej tam takie rzeczy dostać i często dużo taniej. Jak coś znajdziesz to udez znów ja gadu do mnie to obadamy czy się nada :kwasny: Ze swej strony mogę polecić wyswietlaczem liliput - wiem ze nazwa śmieszna ale robią całkiem dobre rzeczy do CPC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz ze liliputy są drogie to zobacz na xenarc Powiem tak - w monitor warto zainwestować . Tanie , słabi jakości doprowadza Cie tylko do nerwicy - w ostrym słońcu nic na nich nie widać, sterownie dotykiem to jak generator liczb losowych - nigdy nie wiadomo co się kliknie :kwasny: , padają słabe inwertery podswietlnia cfc, w temperatorach poniżej zera są trudne do współpracy a czasami w ogóle nie współpracują ( mój dopiero po 17 godz na minus 25 stopniach potrzebował 20 sekund na rozgrzanie podsweitlenia i działał pięknie podczas gdy tanie chińskie podroby przy - 5 strajkowaly. )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak Ci już pisałem zwróć uwagę skąd idzie taki minitorek - jeśli spoza unii to jeszcze mogą doliczyć clo i 22% VAT, plus przesyłka w granicach 60$ - no i kwestia gwarancji - w razie czego lepiej wysłać na servis gdzieś w Europie niż np do honk kongu :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Po pierwsze - nie znam tego monitora, wujek google nie wyplul zadnych sensownych informacji wiec ciezko cos skomentowac :P Jedyne do czego moglbym sie przyczepic to kontrast - 300:1 gdzie w "srednio-lepszych" modelach jest on na poziomie 500:1. Ciezko mi wiec powiedziec jak on wyglada w ostrym sloncu. Nastepna sprawa to taka, ze nie szprecham na tyle dobrze by stwierdzic jakie ma podswietlenie, ale nie widze wzmianki o LED wiec chyba bedzie standardowe CCFL - a z tym bywaja klopoty, zwlaszcza w niskich temperaturach. Brak tez wzmianki o typie panela dotykowego ( 4-ro czy 5-cio przewodowy ) , rozmiarze plamki i czasie reakcji :) noo..to chyba tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...